اخبار عمومی

 

 

 

 

 

301034
تاریخ انتشار: 1399/04/30 13:22
شمس گفت: وام یک میلیون تومانی مجدد برای خانوار‌های یارانه بگیر ۵ نفره، بیشتر از ۵ نفر و سرپرستان خانواری که تلفن همراه به نام خود نداشته اند، تا پایان شهریور واریز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان به نقل از باشگاه خبرنگاران، حامد شمس رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: وام یک میلیون تومانی مجدد برای یارانه بگیران خانوار های ۵ نفره و بیشتر و نیز سرپرستان خانواری که تلفن همراه به نام خود نداشته اند، تا پایان شهریور واریز می‌شود.

شمس افزود: وام یک میلیون تومانی برای تمام سرپرستان خانوار یارانه بگیری که درخواست خود را طی اردیبهشت و خرداد اعلام کرده اند، واریز شده است و جامانده‌ای نداریم.

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کار بیان کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز هفتم تیر ماه برای ۹۱۰ هزار خانوار متقاضی دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی که طی اردیبهشت و خردادماه در زمان ثبت برای دریافت این تسهیلات به هر شکل کد ملی خود را به صورت اشتباه به سامانه پیامکی ۶۳۶۹ فرستاده اند، پیامکی با سرشماره V.Refah ارسال کرد که وام پرداختی به این تعداد سرپرست خانوار پایان شهریور ماه است.

وی افزود: تاکنون ۲۲ میلیون نفر تسهیلات یک میلیون تومانی را دریافت کرده اند.

شمس خاطرنشان کرد: اقساط ۳۰ ماهه این وام ماهانه ۳۵ هزار تومان است که از تیرماه از یارانه پرداختی یارانه بگیران کسر شدکانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*