اخبار عمومی

 

 

 

 

 

301151
تاریخ انتشار: 1399/05/20 02:34
مردم گچساران و باشت همواره قدردان خادمین خویش بوده‌اند و این را در تاریخ همواره ثابت کرده‌اند و جناب موحد نیز جز همان نامهای نیکی بوده است که تلاشهایش در رفع چهره محرومیت گچساران و باشت به تاریخ گره خورده است.

پایگاه خبری عصرجهان؛ متن دریافتی- این روزها فضای مجازی و افکار عمومی درگیر از برخی اظهار نظرهای نسنجیده و از روی بغض و کینه می‌باشد.


در جدیدترین این موارد حشمت الله دشتی با عنوان جایگاه رییس دفتر غلامرضا تاجگردون مبادرت به بیان اظهاراتی نموده است که اگر بخواهیم از کیفیت ضعیف قلم و نوع ادبیات عامیانه و نامتناسب با عرصه سیاسی و اجتماعی به کار برده شده در این نوشتار بی تفاوت بگذریم، محتوای این متن را جهت قضاوت افکار عمومی که در ابتدای مطلبشان بدان مستمسک شده‌اند به دایره نقد می‌سپاریم.
آقای دشتی که هنوز دوست دارند عنوان رییس دفتر نماینده را با خویش این ور و آن ور ببرند و آن را جار بزنند، در حالی خطاب به حاج آقا موحد نماینده محترم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی تاخته‌اند و بیماری کرونای ایشان در ایام بررسی اعتبارنامه آقای تاج گردون را با گذاشتن چند علامت سؤال در جلوی آن عبارت و از باب تمسخران را مورد تردید قرار داده‌اند که این خود بزرگترین انحراف افکار عمومی و آدرس غلط دادن به شعور و فهم مردم است، چراکه این مساله در آن زمان کاملاً واضح و مبرهن بود و مستندات پزشکی در خصوص بیماری ایشان قابل انکار نیست.
آقای دشتی در حالی از روی عصبانیت آسمان و ریسمان را به هم بافته‌اند که در پایان متنشان به خواننده همان عبارت ریاست دفتر بودنشان در سالهای گذشته را القا کنند در حالی که گذشته و زحمات سالهای بسیاردورتر خدمت جناب موحد به گچساران و روستاهای محروم شهرستان باشت را فراموش نموده‌اند.
اگر امروز جناب موحد به فرمایش ایشان تمایل کفالت مردم این دیار را تا زمان مشخص شدن برگزاری انتخابات میان دوره‌ای را دارند به خاطر این است که ایشان خود را جدا از مردم این دیار که چندین دوره سابقه درخشان نمایندگی آنها را به عهده داشته‌اند، نمی‌دانند و چه بسا که در سالهای اخیر و در طول زمامداری آقای تاجگردون و ریاست دفتری آقای دشتی که بسیار علاقه به استفاده از این عنوان نیز از قضا دارند، خیلی از مردم شهرستانهای گچساران و باشت که ناامید از تبعیض و رانت و عدم پاسخگویی در اینجا بوده‌اند به آقای موحد جهت حل مشکلاتشان مراجعه می‌نموده‌اند.
به راستی امروز رشد و گسترش فضای رسانه و آگاهی بخشی مردم دگر اجازه هیاهو و ... را نمی‌دهد و امثال آقای دشتی باید بدانند که خدمات آقای موحد در گذشته و حال در قبال مردم گچساران و باشت قابل کتمان نیست و بهتر است خود به عملکردشان در سالهای اخیر مراجعه کنند و پاسخ دهند که چرا تبعیض و پاسخ ندادن و جواب سربالا دادن به ارباب رجوع‌ها و مردم باعث می‌شده است که پس از سالها هنوز هم مردم به سراغ آقای موحد بروند؟
 آقای دشتی شاید دوست داشته باشند از کت و شلوار آقای تاجگردون یاد کنند و آن را در ورودی شهر آویزان کنند اما مردم گچساران و باشت نیز دو مساله را قطعاً فراموش نخواند کرد:
 ۱- کت و شلواری که آقای دشتی خود نیز به واسطه عنوان رییس دفتری آقای تاجگردون برتن خویش نمودند نیز در ذهن مردم به یادگار خواهد ماند و قطعاً ایشان نیز می‌بایست پاسخگوی سؤالات زیادی باشند و شاید کمترین آن استخدام یکی از بستگان درجه یک (برادر) در یکی از ادارات شهرستان گچساران باشد در حالی که بسیاری از جوانان بیکار این شهرستان که ناامید از رانت و تبعیض حاکم بر فضای ۸ سال گذشته بوده‌اند ناچار می‌شدند به امثال آقای موحد پناه ببرند.
 ۲- مردم گچساران و باشت همواره قدردان خادمین خویش بوده‌اند و این را در تاریخ همواره ثابت کرده‌اند و جناب موحد نیز جز همان نامهای نیکی بوده است که تلاشهایش در رفع چهره محرومیت گچساران و باشت به تاریخ گره خورده است.
پس جناب آقای دشتی هم بهتر است خود مرحمت بفرمایند و بیش از این آزار خاطر مردم را بیخیال شوند.
 جمعی از جوانان گچساران و باشتکانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*