اخبار عمومی

 

 

 

 

 

301196
تاریخ انتشار: 1399/05/23 16:51
یادداشت│حمدالله مبشری
برخی از تحلیل گران با ساده انگاری میگویند امثال لاریجانی و یا هرچهره مثل ایشان اقبال مردمی ندارد

مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
پایگاه خبری عصرجهان؛ حمدالله مبشری
مردانی که همواره با شگردهایی خاص مردم را از اقبال به تندروها و جنگ طلبان و شعارهای حواشی، حماسه های غیرمنتظره ای خلق میکنند! و در تنوع گفتار و رفتار یدطولای دارند انها به استناد بر کهنه شعارهای تاریخی تی ساعت بر افکار عمومی غالب و رقیب را از میدان به در میکند. و با تاکتیک های خاص بیش از چند دهه بر این کشور حاکم شدند!! بنابراین برایشان دشوار است که قدرت را از دست دهند!
صد البته آنها شانس آوردند که رقبای عجولی دارند و افتخار پیروی ابوذر را دارند و سلمان فارسی را بکل فراموش کردند! غافلند که سازمان مافیایی فراماسون در قالب ملاء و مترف برای پیروزی در انتخابات 1400 و کامل کردن پازل خود به روش های ذیل نیازمند و از مدتها کارخود را شروع کردند.!!
به کمک دگر قوای تازه نفس  و حتی برخی اپوزیسیون داخل وخارج ..؛ و تیوریسین های خاکستری؛ تحت عنوان خدمت به مردم و پایداری در مقابل دشمن داخلی و خارجی بنام مردم وبه کام  دولت خسته و فرتوت؛ تلاش میکنند تا در فرصت باقی مانده تجدید حیات سیاسی کنند و در قامت چهره‌ای جدید و اعتدالی پیروز انتخابات 1400 شوند!! آنها همیشه تازه نفس و در آماده باش هستند.
 باافزایش حقوق مستخدمین، وعده یکسان سازی حقوق بازنشستگان ،راه اندازی حباب بورس, تبلیغات سهام عدالت، فروش شرکت‌های دولتی ورشد کاذب سرمایه برای سهامداری،ترمیم یارانه ها وحاملهای انرژی و این اواخر فروش نفت به ملت و... سعی دارند افکار عمومی رابه سمت خود جلب ورای مردم را بدست آورند.
مذاکره پشت پرده با غرب و کلیه هم پیمانان خود با شعار رفع تعدی و هراس از جنگ طلبان تند رو؛ و...::در این پروسه احتمال اتفاقات زیر دور از انتطارنیست! رفع تحریمهای موقتی؛ ورود به بازار خرید نفت؛ سرازیر شدن دلارهای نفتی به ایران؛ برگشت آمریکا به برجام، و..تلاش میکنند
این اتفاقات؛قبل از انتخابات 1400عملی شود. تا در افکار عمومی اعاده حیثیت کنند و بر توانمندی خود اصرار ورزند.این پروسه از سه سال گذشته در دستور کار دولت و کلیه ی نیروهای اعتدالی قرار گرفت؛ تبلیغ پروژه احمدی نژاد هراسی و اینکه او مخالف روحانیت، مراجع تقلید، ضد ولایت فقیه و انحراف است؛ تشویق چهره‌ های اصلاح طلب برای نامزدی انتخابات؛ اختلاف بین نیروهای انقلابی و تشتت آراء انها در تعدد نامزد انتخابات، و..،از طرفی پمپاژ تبلیغات و تزریق این تفکر به جامعه و مردم که اصولگراهای تندرو و جنگ طلب --اصلاح طلبان؛ جریان احمدی نژاد؛ امتحان خود را پس دادند و کشور را با اختلاف افکنی به لبه پرتکاه بردند!!زمینه را اماده کنند تا در حذف فیزیکی(ردصلاحیت اصلاح طلبان و احمدی نژاد توسط شورای نگهبان )و حذف اصولگرایان تند رو درعدم استقبال مردمی؛ پیروزی خود راتصمین کنند؛ انها با شعار نجات ایران دوری از تنش جهانی و رسیدن به آرامش داخلی؛ جریانهای درون نظام را ضربه فنی میکنند! تاهمچنان چنگال اختاپوسی خود را در شکل ملاء و مترف حفظ کنند!!چنانچه بیش از سه دهه آب، خاک، ثروت مناصب حکومت و..را به همین روشها تصاحب کردند!
پروژه بعدی در تکمیل پازل تکنوکرات های اعتدالی؛ بسیح تمام نیروهای است که به هر نحوی در حاکمیت به مشکل برخورد کردند؛ این تلاش میتواند در سطوح وسیع، در همه لایه های اجتماعی و سیاسی پوشش ایجاد کند. برای نمونه 130 نماینده مجلس که رد صلاحیت شدند؛در دستور کار آنها قرارگرفت و....! متاسفانه برخی از  تحلیل گران با ساده انگاری میگویند امثال لاریجانی و یا هرچهره مثل ایشان اقبال مردمی ندارد، همان تحلیل های آبکی که اظهار داشتند حسن روحانی در تمام نظر سنجی ها فقط چهار درصد اقبال مردمی دارند!!دیدیم که همان چهار درصدی در معادلات پیش آمده؛شدمنتخب مردم!! فلذا اینکه بگویند فلان اعتدالی اقبال مردمی ندارند! خطای استراتژی است؛ به نطرمیرسد امثال لاریجانی با کهنه تجربه های که دارد بهتر از حسن روحانی یک جمعبندی حماسی ایجاد میکند!!
در نتیجه: تجربه ثابت کرد که جریان اشرافی به راحتی میتواند در بسیج آراء قاطبه مردم در پوشش حمایت‌ کهنه  افسران جنگ نرم مثل: خاتمی ها هاشمی ها، ناطق، حسنین( حسن روحانی- حسن خمینی) موسوی-کروبی اصولگرایان معامله گر؛ و حمایت خیلی از بیوت مراجع تقلید، و حتی امنیتی ها(به شرطها و شروطها)را به صحنه آورد و اقبال مردمی خود را بالا ببرد؛ از طرفی  آراء خاکستری؛ ارازل، اوباش، ضد انقلاب، سلطنت طلب و تمام ردصلاحیت شدگان سنوات گذشته را پوشش میدهند!
تلخترین حیلت سیاسی  این جماعت سنگر گرفت پشت ولایت فقیه و ولایتمداری است که مسبوق به سابقه میباشد!ملت ایران : به هوش باشید که جریان ملاء و مترف سابقه چند هزارساله و ریشه اصلی آنها تفکر فراماسون میباشد؛ آنها سعی دارند با استحاله نظام و مصادره رای مردم، راه امام و شهدا را کم رنگ و به ریش ملت ایران و مستضعفان عالم بخندند1400سالی سرنوشت ساز است!    کانال تلگرام عصر جهان


فرد مطلع
|
Iran
|
1399/05/23 17:54
  +2

  -1
پاسخ
یه سئوال
اگر زمانیکه فرماندار و یا مدیرکل سیاسی انتخابات بودی و یک نویسنده و رسانه ای در زادگاهت راجع به احمدی نژاد چنین مطلبی می نوشد چکار می کردید؟
یفینا دودمان سایت و نویسنده را برباد می دادی
فرمانداران دولت روحانی از دوره فرمانداری شما بسیار بهتر عمل می کنندد
امثال شما به استناد به کارنامه سیاسی گذشته ات شناخته شده هستید-وجود امثال روحانی برای این مملکت لازم است-نگاه کن به کارنامه مجلس یازدهم در همین دوره محدود
عطب
|
Iran
|
1399/05/23 17:58
  +2

  -1
پاسخ
دچار توهم و اوهام و یا اعوجاج شدی یه وقتی ادعای اعجاز نکنی
علوی
|
Iran
|
1399/05/23 18:00
  +1

  -2
پاسخ
مثل همیشه شجاعانه قلم زدید
ابوذر محمدی نیا
|
Iran
|
1399/05/23 18:03
  +1

  -2
پاسخ
درود جناب استاد مبشری کارکشته عالم سیاست و تحلیلگر شایسته
رحیم
|
Iran
|
1399/05/23 18:13
  +1

  -2
پاسخ
جناب مبشری زملن فرمانداری بهمیی وهمان دوران احمدی نژاد کارهای بزرگی انجام دادن اعن از زیرساختها مسکن مهر برق آب جاده ها گاز رسانی سایت اداری لیکک تو اون دوران هیچ پایدار نداشت برق ضعف ولتاژ آب بحران کم آبی جاده نیروی هوایی اسبق ووو دوران کسانی ک در حالت فیزیکی تو جریان بودن بهتر می دانند دولت احمدی نجات دوره کار عمران وآبادانی بود ازهر زوایه ای ب نگاه کنید آن موقع بهتر بود حالا هم خدمات اندکی هست ولی بقول خودمون پروژهای قدیمی را دارند وصله میزنند
محمد علی
|
Iran
|
1399/05/23 18:19
  +1

  -1
پاسخ
خدا عاقبتت را ختم به خیر کند التقاط فکری بد دردی است
بهمئی
|
Iran
|
1399/05/23 19:01
  +0

  -1
پاسخ
درود بر جناب مبشری سرداد سازندگی بهمئی
خادم مردم بزگ ایران زمین. کشور
|
Iran
|
1399/05/23 23:40
  +2

  -0
پاسخ
مردم ایران بسیار نجیبند که با این همه ضعف ها پای تاریخ عزتمندشان ایستاده اند. حتی اگر این دور با خیانت و ترساندن مردم از دلار 5هزارتومانی رای را ببرند و دلار را به 100 هزارتومان برسانند. این ملت عزتشان را از دست نمی دهند. کسانی که از سر دلسوزی می ترسند توصیه میکنم که نترسید. مگر شرایط سخت تر از قحطی 1320 می شود که 8 میلیون ایرانی را انگلیس خبیث از بین برد.
سخت است می دانم اما این نیز می گذرد و ملت حماسه دیگر می سازد.
ترسمان از این باشد که آن روز که خیانت های این ها رو شود و ملت حماسه ساخت ما جز حماسه نباشیم.
وگرنه تاریخ پر است از شاهان قاجاری .
ای که دستت می رسد کاری بکن پیش از آنکه از تو نیایید هیچ کار.
#امیر کبیر همچنان زنده است
ناشناس.
|
Iran
|
1399/05/24 01:39
  +1

  -0
پاسخ
صدها جلد فلسفه خواتدم فهمیدم چه گفته می شد ولی هر چه به کله ام زور زدم متوجه نشدم این مطلب درهم ریخته میخواست چه بگوید ضمنا بعضی از کلمات در ان جایی که بکار برده شدند در آن جمله اصلا کاربردی نبودند بهر حال این متن آمیخته ای از کلمات و جملاتی بود که تا اندازه ای هیچ ربطی بهمدیگر نداشتند
مهمان
|
Iran
|
1399/05/24 20:08
  +1

  -0
پاسخ
اصلاح طلبای بیچاره را به هر طریقی حذف میکنین، حالا که همه چی دست خودتونه هم با هم نمیسازین، مجلس تبدیل به صحنه درگیری شده
احمدی نژاد خودش داره میگه من ضد ..... و ....... هستم
شما بیا تبرئه‌ش کن
علی
|
Iran
|
1399/05/25 08:52
  +1

  -0
پاسخ
حذف فیزیکی اصلاح طلبان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عجب.خونخواه و دلسوز اصلاح طلبان شدی جناب مبشری.معلومه دنبال چی هستی؟با خودت چند چندی اقای مبشری؟شما و جریان فکری ات بزرگترین خطر برای انقلاب و کشور هستید حقیقتا.چون نه مرام فکری دارید نه ثبات رفتاری.احمدی نژاد اواخر دولتش میگفت ما دوست اسرائیل هستیم.حالا شما هم مدافع اصلاح طلبان شدی.
علیرضاسجادی
|
Iran
|
1399/05/28 12:44
  +1

  -0
پاسخ
متآسف بایدباشیم که به جان همدیگرمی افتیم به جای اتحادوکمک به همدیگربه چپ و راست و...شقه شقه شدن ...تقسیم شدیم تازمانیکه دست به دست همدیگرندهیم شایسته هادرجای خودنباشندبه همه ی اصول وزیربناها ی درست جامه ی عمل نپوشانیم وبه اصلاح زیرساختهانپردازیم وازاین شعاردادن هاو...دست برنداریم به تغییرودگرگونی درونی نپردازیم(معروف هاحاکم بشودومنکرهاکنارزده شود)همچنان امروزمان بدترازدیروزمان است چه ثباتی داریم کجای کاریم چه شده ایم عاقبت وسرانجام نسل مظلوم جوانان ماچه شده وچه بایدباشد(جامعه ی ماخانواده ها...چقدردغدغه معیشت اشتغالزایی و...دارند)بایدبه اینهاپرداخت ومملکت خودرابسازیم تادیرنشده است بایدعملا و جهادی برای سازندگی ونجات ازاین همه مشکلات دست به دست هم بدهیم
ودرشان این ملت بایدکشور راساخت بایدقاسم سلیمانیهابشویم باید...بشویم وبدانیم هرآنچه عایدمان شود:.ازماست که برماست

ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*