اخبار عمومی

 

 

 

 

 

301582
تاریخ انتشار: 1399/07/20 01:33
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تمدید دورکاری کارمندان گفت: دورکاری کارکنان دستگاه های اجرایی به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا به مدت یک هفته تمدید شده است

آذر صفایی نیا در گفتگو  با  صبح زاگرس، گفت: طرح دورکاری برای نخستین بار از ۱۹ تا ۲۴ مهرماه امسال در دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد.
وی افزود: هدف از اجرای طرح دورکاری در کهگیلویه و بویراحمد حفظ هر چه بیشتر سلامت کارکنان دستگاه های اجرایی این استان و افراد مراجعه کننده به آنها و جلوگیری از گسترش بیماری کرونا در استان است.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این دورکاری شامل دستگاه های خدمات رسان و عملیاتی استان نمی شود.
صفایی نیا عنوان کرد: بخشنامه دورکاری از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد برای دستگاه های اجرایی این  استان ارسال شده است.
وی ابراز داشت: بر اساس این بخشنامه کارکنان دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد از ۱۹ مهرماه تا ۲۴ مهر ماه امسال با دو سوم حضور فیزیکی در محل کار و یک سوم به صورت دورکاری به مراجعه کنندگان خدمات رسانی کنند.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*