اخبار عمومی

 

 

 

 

 

301814
تاریخ انتشار: 1399/08/27 00:03
معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ابلاغ اصلاحیه دستورالعمل نحوه تعیین حقوق و مزایای دهیاران و مسئولین امور مالی و فنی دهیاری‌ها به استانداری‌ها در راستای افزایش حقوق و مزایای دهیاران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، علی قربانی ضمن اعلام این خبر گفت: به‌منظور افزایش حقوق و مزایای دهیاران، اعم از تمام‌وقت و پاره‌وقت، و مسئولین امور مالی و فنی دهیاری‌ها، مقرر شد ضمن لحاظ تحصیلات، افرادی که از سال 82 به بعد با هر عنوان در دهیاری سابقه کار داشته ‏اند از پایه سنواتی طبق مصوبات سالیانه شورای عالی‏ کار، در همان سال، از مجموع پایه سنواتی سال‏های ذی‌ربط بهره‏مند شوند.


وی ادامه داد: همچنین مقرر شد در صورت تأمین اعتبار به دهیاران پاره‌وقتی که بیش از ساعات تعیین شده از سوی شورای اسلامی روستا خدمت می‌نمایند، با تصویب شورا و تأیید بخشدار، برای هر ساعت، مبلغی معادل حداقل مزد تعیین شده در مصوبه شورای عالی کار، متناسب با ساعات مقرر، حقوق پرداخت ‌شود.
قربانی اضافه کرد: اجرای مفاد اصلاحیه فوق‌الذکر، از ابتدای مهر ماه سال جاری قابل اجرا خواهد بود.
وی  ضمن آرزوی توفیق برای تمامی عزیزان شاغل در دهیاری، تأکید نمود اجرای این اصلاحیه و نظارت بر آن بر عهده معاونین عمرانی استانداری‌های کشور خواهد بود.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*