اخبار عمومی

 

 

 

 

 

301831
تاریخ انتشار: 1399/08/27 21:50
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: آقای ‎فرهادمجیدی فوتبالیست مشهور ۹ بار درلیست تخصیص ارز دولتی بوده است.
به گزارش جهان نيوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پیامی توییتری، نام یکی از افراد موجود در لیست دریافت کنندگان ارز دولتی را فاش کرد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه پیشنهاد کوپنی شدن کالاهای اساسی را برای دسترسی عموم مردم و با قیمت مناسب ارائه داده بود و اما معمولاً با مخالفت دولتی‌ها مواجه شده است، گفت: چون این ارز ۴۲۰۰ تومانی مختص افراد خاص است و اجناس آن هم دست مردم نمی رسد. آقای ‎فرهاد مجیدی فوتبالیست مشهور ۹ بار درلیست تخصیص ارز دولتی بوده است.

او در پاسخ به یکی از کاربران که درباره افشای نام دیگر افراد لیست مذکور پرسیده بود، نوشته است که «آنطور که دیدم، کار افراد دیگر تجارت هست، اما اگر بقیه هم از این جنس بودند، حتماً اعلام می‌کنم.»
 
واکنش مجیدی به اظهارات نماینده مجلس

 در حالی که از سوی عضو هیئت رئیسه مجلس اعلام شده نام فرهاد مجیدی ۹ بار در لیست تخصیص ارز دولتی بوده است، اما یکی از مسئولان باشگاه این خبر را تایید نکرد، البته این احتمال وجود دارد فرهاد مجیدی به خاطر انجام کار‌های شخصی نامش در لیست مورد نظر بوده، اما این مسئول چنین موضوعی را تکذیب کرد.

پیش از این باشگاه استقلال هم گویا در دوران مدیریت فتحی در استقلال، ارز نیمایی به ارزش ۵۰۰ هزار دلار در اختیار این باشگاه قرار گرفته که بخشی صرف پرداخت بدهی‌ها شده است.

در همین باره فرهاد مجیدی مطلبی را منتشر کرد:

فرهاد مجیدی نوشت: هیچ وقت در ایران شرکت و فعالیت بازرگانی نداشته‌ام و تا به حال حتی یک ریال هم ارز دولتی نگرفته‌ام.

علیه این فرد که متاسفانه نماینده مجلس هم هست، اعاده حیثیت و شکایت خواهم کرد.

دروغ می‌گویند تا وایرال بشوند. آدرس غلط می‌دهند تا برای اندکی شهرت، مردم را مقابل دزدی‌ها و اختلاس‌ها فریب بدهند. البته ما در اطراف فوتبال و استقلال با این بی‌اخلاقی‌ها آشنا هستیم و اگر نظارتی بود، با مدیران حقه‌بازی که حالا تمام دروغ‌هایشان ثابت شده، برخورد قاطعانه می‌کردند.

وقتی جریمه دروغگویی در مملکت ما ارزان و پاداش صداقت ناچیز شده است، نماینده مجلس هم به خودش اجازه می‌دهد که هر ادعای بی‌اساسی را مطرح کند.

هیچ وقت در ایران شرکت و فعالیت بازرگانی نداشته‌ام، هرگز حتی یک ریال (دلار) ارز دولتی نگرفته‌ام و علیه این فرد اعاده حیثیت و شکایت خواهم کرد.
 

امیرآبادی: سند رو می کنم
 ساعتی بعد احمد امیر آبادی نماینده مجلس شورای اسلامی با انتشار متنی در توئیتر خود نوشت: علت مراجعه مجیدی در تیرماه ۹۹ به وزارت صمت چه بوده؟ بقیه اسناد را پس از شکایت ارائه میکنم.
 


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*