اخبار عمومی

 

 

 

 

 

302188
تاریخ انتشار: 1399/11/15 14:07
با حضور مهندس صمیمی دوست معاون استاندار ، عظیمی فر معاون امور اجتماعی بهزیستی استان ، فرماندار بهمئی و مسئولین شهرستانی در دهه مبارک فجر راه اندازی گردید.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کهگیلویه وبویراحمد : عظیمی فر در این مراسم ضمن گرامیداشت و تبریک به مناسبت دهه مبارک فجر ، رشد و زایش آسیب های اجتماعی خصوصا آسیب های نوپدید را اجتناب ناپذیر دانست و دلایل ساختاری و نتایج کژکارکردی در تمامی سطوح برنامه ریزی،هجوم عناصر تکنولژیک اطلاعاتی و ارتباطی و استفاده ناصحیح از این عناصر،خرده فرهنگ ها و بر خی باورهای ناثواب را از دلایل زایش و گسترش این آسیب ها به شمار آوردند و اهداف استقرار این مرکز را در راستای کنترل و کاهش این آسیب ها همچنین مداخلات چند سطحی نظیر مداخلات اجتماعی و رفاهی ،روانشناختی و قضایی و قانونی را از جمله اقدامات این مرکز برشمرد.

آقای مهندس صمیمی دوست نیز ابراز امیدواری کرد که با اقدامات و حمایت ها و هماهنگی های بین بخشی اقدامات این مرکز مثمر ثمر و مفید واقع شود.

در پایان عظیمی فر خواستار حمایت لجستیکی و پشتیبانی استانداری استان و فرمانداری بهمئی جهت توسعه فعالیت های این مرکز شدکانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*