اخبار عمومی

 

 

 

 

 

302255
تاریخ انتشار: 1399/11/25 19:40
کارشناس مسئول مدیریت توسعه و فناوری‌های نوین شرکت سپرده گذاری مرکزی در خصوص شرایط و نحوه دریافت کارت اعتباری سهام عدالت توضیحاتی ارائه داد.

سمیه محمدی کارشناس مسئول مدیریت توسعه و فناوری‌های نوین شرکت سپرده گذاری مرکزی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران، در رابطه با اعطای کارت‌های اعتباری به پشتوانه سهام عدالت، تصریح کرد: سهامداران برای دریافت این کارت های اعتباری می‌توانند با مراجعه به درگاه‌های بانکی، خدمت توثیق سهام عدالت را انتخاب کنند. لازمه دریافت این خدمت فرایند سجام است و مشتریان باید در سامانه جامع اطلاعات مشترین اطلاعات خود را ثبت نام کنند و راستی آزمایی و احراز هویت انجام گیرد.


او ادامه داد: میزان تسهیلات کارت اعتباری با توجه به ۶۰ درصد آزادسازی سهام عدالت که تاکنون انجام شده  و با توجه به قدرت بازپرداخت سهامداران تعیین می شود.
محمدی گفت: تمامی سهامداران عدالت به شیوه مستقیم و غیر مستقیم می‌توانند از این کارت ها بهره مند شوند. در صورتی که واگذاری سهام عدالت انجام شده باشد، با بخشی از سهامی که  باقی مانده می توانند توثیق کنند.
او در خصوص مزیت‌های کارت اعتباری سهام عدالت توضیح داد: سهامداران علاوه بر نقدینگی که دریافت می‌کنند می‌توانند در مجامع شرکت‌ها حضور داشته باشند و  از سود شرکت‌ها بهره‌مند شوند و دارایی آن‌ها افزایش یابد.
کارشناس مسئول مدیریت توسعه و فناوری‌های نوین شرکت سپرده گذاری مرکزی سهامدارن از طریق درگاه‌های بانکی به این کار اقدام کنند و مراجعه حضوری نداشته باشند و می توانند از طریق شماره تماس ۱۵۶۹ از آخرین وضعیت سهام عدالت خود آگاه شوند.
او تاکید کرد: سهامداران باید بازپرداخت منظم داشته باشند و در صورت تاخیر در عمل به تعهدات،  دارایی سهام عدالت آن‌ها توسط بانک به فروش می‌رود.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*