اخبار عمومی

 

 

 

 

 

303827
تاریخ انتشار: 1400/07/23 20:23
نیکول پاشینیان، نخست وزیر ارمنستان، سخنان الهام علی اف، رئیس جمهور آذربایجان را که در جلسه شورای سران کشورهای مستقل مشترک المنافع در قالب کنفرانس ویدئویی ادعا کرد"ارمنستان در تبانی با ایران" از مناطق تحت کنترل خود در مرزهای ایران برای قاچاق مواد مخدر استفاده نموده، تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان به نقل از اسپوتنیک، علی اف پیش از این گفته بود که ارمنستان در تبانی با ایران از قره باغ برای قاچاق مواد مخدر به اروپا استفاده کرده که به گفته وی، افزایش شدید حجم هروئین توقیف شده پس از انتقال کنترل تعدادی از مناطق به باکو حاکی از این امر است.

پاشینیان گفت: "می خواهم خاطرنشان کنم که ما بطور  بسیار تنگاتنگ با نهادهای انتظامی ایران همکاری کرده و به شکل  بسیار موثری با قاچاق مواد مخدر مبارزه می کنیم. من همچنین می توانم ارقامی را ارائه کنم که خنثی کردن موارد قاچاق مواد مخدر و میزان کشف و ضبط مواد مخدر را نشان می دهند."

بر اساس برآوردهای او، حجم مواد مخدر کشف شده سه تا چهار برابر و حتی بیشتر شده است. پاشینیان گفت: "این نشان می دهد که نیروهای انتظامی ایران و ارمنستان همکاری تنگاتنگی داشته و به طور موثری با قاچاق مواد مخدر مبارزه می کنند."کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*