اخبار عمومی

 

 

 

 

 

303844
تاریخ انتشار: 1400/07/27 08:04
فرماندار هندیجان از متلاشی شدن یک شبکه گسترده و سازمان یافته قاچاق لوازم خانگی در این شهرستان خبر داد.

علی بویری با اشاره به اینکه سازمان اطلاعات سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان این شبکه سازمان یافته قاچاق کالا را شناسایی و متلاشی کرد اظهارداشت: با اقدام به موقع پاسداران انقلاب اسلامی، این شبکه سازمان یافته که بخشی از آن در خارج کشور اداره می‌شد، متلاشی شد.

وی ادامه داد: اعضای این شبکه قاچاق کالا، لوازم خانگی وارد شده از طریق ته‌لنجی‌ها را بصورت گسترده به دیگر استان های کشور قاچاق می‌کردند.

فرماندار هندیجان یادآورشد: این افراد سودجو، با سو استفاده از مزیت مرزنشینی و تسهیلات مربوط به کالای ملوانی ویژه مردم مرزنشین، زمینه ای را برای انجام فعالیت های اخلالگرایانه و قاچاق کالا کرده بودند که با هوشیاری نیروهای سپاه حضرت ولی عصر (عج) این شبکه منهدم شد.

وی ادامه داد: عوامل داخلی این شبکه هم‌اکنون دستگیر و در اختیار مقامات قضائی قرار گرفته اند.

ترخیص کالای ملوانی در هندیجان ادامه دارد

نماینده عالی دولت در شهرستان هندیجان در بخش دیگری از این گفت‌وگو با بیان اینکه دریانوردی یکی از مشاغل اصلی شهروندان هندیجان است، گفت: در راستای رونق اقتصادی منطقه، روند ترخیص کالاهای ملوانی در هندیجان ادامه دارد.

بویری خاطرنشان کرد: رعایت دستورالعمل های قانونی و مصوبات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در ترخیص کالاهای ملوانی در هندیجان با جدیت دنبال می شود.

به گفته وی کسب و کارهای مربوط به کالاهای ملوانی باعث رونق اقتصادی منطقه شده است.

منبع:ایرناکانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*