Advertising

اخبار عمومی

 

 

 

 

 

303847
تاریخ انتشار: 1400/07/27 11:03
در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف به همراه 5 تیغه خشاب و 101 عدد فشنگ جنگی، یک قبضه سلاح شکاری شورشی به همراه 5 فشنگ مربوطه و مقادیری موادمخدر کشف شد. در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف به همراه ۵ تیغه خشاب و ۱۰۱ عدد فشنگ جنگی، یک قبضه سلاح شکاری شورشی به همراه ۵ فشنگ مربوطه و مقادیری موادمخدر کشف شد

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان، فرمانده انتظامی شوش گفت: با تلاش بي وقفه پلیس اطلاعات عامل شهادت سرگرد "مهدی آزمون" در شهرستان شوش دستگير شد.

سرهنگ "روح اله یاری زاده" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پي شهادت مدافع نظم و امنیت سرگرد "مهدی آزمون" در مورخه 16 شهریور ماه سال جاری در شهرستان آبادان، از همان لحظات اولیه پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان تلاش‌هاي ويژه‌اي برای دستگیری عامل این جنایت را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس اطلاعات استان با کار اطلاعاتی و استفاده از روش‌های نوین کشف جرم مخفیگاه عاملان این حادثه را در شهرستان شوش شناسایی کردند، افزود: ضمن هماهنگی قضائی، تیم‌های عملیاتی پلیس متشکل از یگان‌های انتظامی و تخصصی فرماندهی انتظامی شوش پس از درگیری مسلحانه یک نفر از اعضای این باند را به درک واصل کرده و 2 نفر دیگر نیز به ضرب گلوله زمین گیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شوش با بیان اینکه در ادامه این عملیات 2 نفر دیگر از اعضای این باند دستگیر شدند، تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف به همراه 5 تیغه خشاب و 101 عدد فشنگ جنگی، یک قبضه سلاح شکاری شورشی به همراه 5 فشنگ مربوطه و مقادیری موادمخدر کشف شد.

سرهنگ یاری زاده تصریح کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و نیروی انتظامی در راستای تامین نظم و امنیت از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

منبع: کانال پلیس استان خوزستانکانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*