اخبار عمومی

 

 

 

 

 

303873
تاریخ انتشار: 1400/07/30 00:23
خانواده داغدار روح‌الله پرازیده فرزند شهید پرازیده پس از حادثه تلخ اخیر در پیامی اعلام کردند اجازه نخواهند داد مرگ فرزند شهید دستاویز برای توطئه معاندان شود.

به گزارش خبرنگار ایثار  از یاسوج، خانواده مرحوم روح الله پرازیده فرزند شهید برازیده پیامی را خطاب به مردم صادر کرد.
در این پیام آمده: تقدیر الهی چنین رقم خورد که روح الله پرازیده یادگار شهید گل‌محمد پرازیده پس از چند روز بستری در بیمارستان جان به جان آفرین تقدیم کند و از میان ما رخت بربندد.
ضمن تقدیر و تشکر از ابراز لطف و همدردی همه سروران گرامی از اقصا نقاط ایران اسلامی به ویژه استان کهگیلویه و بویر احمد که با خانواده شهید پرازیده ابراز همدردی نمودند به اطلاع همه عزیزان و سروران عزیز می‌رساند این خانواده داغدار و همه اهالی شهیدپرور منطقه زیلایی هرگونه اعتراض و رفتار هیجانی و غیر منطقی و غیر قانونی را به بهانه عزاداری و یا حمایت از این خانواده محکوم می‌کند.
انتظار ما از مردم شریف یاسوج و تمام عزیزانی که بر اثر این حادثه آزرده شده‌اند این است که اجازه دهند بررسی‌های لازم توسط نهادهای متولی صورت پذیرد.
خانواده داغدار مرحوم روح‌الله برزیده اجازه نخواهد داد، مرگ این عزیز گرانمایه دستاویزی برای توطئه یا دسیسه دشمنان و معاندان نظام قرار گیرد.
امیدواریم مراسم تشییع و تدفین پیکر این فرزند شهید بدون هیچ حاشیه و بصورت باشکوهی برگزار گردد.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*