تبلیغات

اخبار عمومی

 

 

 

 

 

304206
تاریخ انتشار: 1400/10/07 11:20
فایل صوتی لو رفته از مدافع ایرانی ممکن است باعث خط خوردنش از تیم ملی شود.

در شرایطی که تیم ملی ایران مهیای رقابت با عراق در ادامه بازی‌های انتخابی جام جهانی در تهران می‌شود و دست بر قضا شانس زیادی برای رسیدن به جام جهانی قطر دارد، حاشیه‌ای جدید برای یکی از بازیکنان ملی پوش، شرایط را تا حدودی پیچیده کرده است.


به گزارش فرارو، ماجرای رخ داده تازه نیست، ولی فایل صوتی لو رفته و رسیدن آن به دست کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، همه چیز را وارد فاز جدیدتری کرده است. موضوع مربوط به یکی از مدافعان تیم ملی است که در اردوی تیم و در شرایطی که بازیکنان و اعضای کادرفنی در قرنطینه هستند از یک زن می‌خواهد که برای دیدنش به محل خاصی بیاید.
در اینکه رابطه شخصی افراد مربوط به خودشان است تردیدی وجود ندارد، ولی موضوعی که فایل صوتی لو رفته را جنجالی‌تر کرده این است که مدافع تیم ملی از طرف مقابل درخواست می‌کند او را در اتوبوس تیم ملی ملاقات کند! او می‌گوید با راننده اتوبوس رفاقت دارد و می‌تواند حوالی ساعت ۱۰ یا ۱۱ شب او را در اتوبوس تیم ملی و در شرایطی که بقیه در قرنطینه هستند ملاقات کنند.
البته این فایل فقط یکی از فایل‌های صوتی لو رفته درباره این بازیکن است، چون شایعه شده فایل‌های دیگری هم وجود دارد که مربوط به درخواست ارسال تصاویر خصوصی است. همانطور که عنوان شد این اتفاق مربوط به این اواخر نیست و به چندماه قبل برمی گردد، ولی اینکه چرا در این زمان مطرح شده خودش سوژه بحث تازه‌ای است.
در همین رابطه شایعه جدیدی مطرح و ادعا شده که پای «پرستو»‌ها به فوتبال و در سطح بالاتر به تیم ملی کشیده شده و چند نفری با قصد و غرض قبلی به بازیکنان تیم ملی نزدیک شده و با جمع آوری مدرک از آنها، سعی در تخریب چهره ملی پوشان دارد. البته این مورد فرضیه است و تایید نشده، ولی اینکه مدافع مطرح تیم ملی در شرایطی که باید در قرنطینه باشد به فکر شکستن قرنطینه به غیرقابل باورترین شکل آن است و از اتوبوس تیم ملی جهت امیال شخصی اش استفاده کند، داستانی بغرنجی است که می‌تواند منجر به خط خوردن این بازیکن از تیم ملی شود.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*