تبلیغات

اخبار عمومی

 

 

 

 

 

304761
تاریخ انتشار: 1400/12/18 16:08
با حضور جمعی از مردم مراسم جشن اعیاد شعبانیه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در محل مسکن مهر شهر لیکک به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید بنیاد عمل و مسجد امام صادق (ع) مسکن مهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان، حجت الاسلام ویسی نژاد از روحانیون حوزه و کارکنان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهمئی در این مراسم جشن و اعیاد شعبانیه که با حضور پرشور مردم و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد گفت:  ماه شعبان یکی از ماه‌های پرخیر و برکت برای مسلمانان است که روز و شب این ماه دارای اعمال خاص و پرفضیلتی است و باید بیشترین استفاده را از فضیلت های این ماه برد.

حجت الاسلام ویسی نژاد از تلاشها و زحمات دست اندرکاران و برگزار کنندگان این مراسم و ترویج ویژه برنامه های دینی و مذهبی تقدیر و تشکر کرد.
در این مراسم ویژه برنامه های مختلفی از جمله شعر خوانی توسط شاعر جوان و انقلابی سید فخرالدین ایزد گشب،  مداحی مداح اهل بیت عصمت و طهارت حاج وحید چام پور، اجرای روح الله خندان مسئول پایگاه مقاومت بسیج شهید بنیاد عمل مسکن مهر لیکک ، سخنرانی حجت الاسلام ویسی نژاد و انجام برنامه فرهنگی توسط برادر رحمانی برگزار شد.
در پایان این مراسم  از چند تن از حاضرین در این جشن تجلیل و هدایایی تقدیم شد.
گفتنی است این مراسم به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید بنیاد عمل  و مسجد حضرت امام صادق (ع) مسکن مهر  برگزار شد.


مسلم مختاری خبرنگار و نماینده صداوسیماکانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*