تبلیغات

اخبار عمومی

 

 

 

 

 

305384
تاریخ انتشار: 1401/03/03 21:33
پروژه عمرانی ارتش (پدافند هوایی بهمئی) به دلیل عدم رعایت اصول فنی و قطعی فیبر نوری مخابرات شهرستان از سوی فرماندار متوقف شد

به گزارش پایگاه خبری  عصرجهان، در پی قطعی دوباره خطوط فیبر نوری ورودی شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی که توسط پدافند هوایی ارتش به دلیل عدم رعایت اصول فنی صورت گرفت دستور توقف این طرح را صادر کرد.

 

 

علی محمدی با اشاره به اینکه ، متاسفانه طی یکی دو هفته گذشته تجهیزات پدافند هوایی ارتش مستقر در شهرستان بهمئی که در حال فعالیت بر روی طرح عمرانی خود بودند دو بار اقدام به قطع سیستم فیبر نوری کرده است افزود: تمامی خدمات مخابراتی از ساعت 11 صبح امروز تا  ساعت 7:20  دقیقه شب ، شامل تماس های صوتی ، سیستم پیامک ، مخابرات ، اینترنت و دیگر خدمات مخابراتی به صورت کامل قطع شد و مشکلاتی را برای شهروندان بوجود آورده است.
وی با بیان اینکه ، مجموعه مخابرات و فرمانداری هیچگونه نقشی در قطعی خدمات مخابراتی نداشته اند و این موضوع به دلیل رعایت نکردن اصول فنی توسط تجهیزات کاریِ پدافند هوایی ارتش  صورت گرفت ، ضمن عذزهواهی از عموم مردم ، از صبر و حوصله آنان قدردانی کرد.
فرماندار شهرستان بهمئی با اشاره به اینکه ، پیمانکارانی که در این شهرستان طرح در دست اجرا دارند باید مسایل فنی و مهندسی را رعایت و دهیاران و بخشداران  به عنوان نمایندگان دولت در روستاها بر فعالیت آنان بصورت مستمر نظارت کنند ادامه داد: شورای فنی این شهرستان به منظور نظارت برطرح ها متشکل از مهندسان و کارشناسان مجرب، متعهد و توانمند شهرستان تشکیل و برای مشاوره فنی و کمک در اجرای بهتر پروژه ها و توسعه زیرساخت ها فعالیت می کند.
 این طرح در دست اجرا، مربوط به خدمات پدافند هوایی ارتش در طول مسیر شهر لیکک است که همزمان در یک خط و راستا به صورت موازی با طرح مخابرات قرار گرفته است و بی دقتی توسط راننده باعث چنین اتفاقی شده است.
 پس از بازدید فرماندار شهرستان از محل حادثه مشخص شد که آیتم های فنی در آن توسط پیمانکار رعایت نشده است.

*خبرنگار : سامان خوبی زاده*کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*