اخبار عمومی

 

 

 

 

 

306288
تاریخ انتشار: 1401/05/24 21:27
دستور العمل محاسبه علی الحساب فوق العاده رتبه بندی معلمان منتشر aد.

به گزارش راهبرد معاصر دستورالعمل محاسبه علی الحساب فوق‌العاده رتبه‌ بندی معلمان به قرار زیر است:
 این فوق العاده فقط به افرادی تعلق می گیرد که از ۱/۷/۱۴۰۰ الی ۳۱/۵/۱۴۰۱ اشتغال به کار داشتند و حقوق دریافت نمودند (افرادی که در این محدوده زمانی بازنشسته شدند و یا مرخصی بدون حقوق بودند به اندازه کارکرد مشمول دریافت این فوق العاده می شوند).
 مشمولین این رتبه بندی در دستورالعمل ارسالی از سوی مرکز برنامه ریزی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش مشخص می‌شوند.
این فوق‌العاده بر اساس روز کارکرد در هر ماه بطور مجزا محاسبه می‌شود (یعنی اگر فردی از ابتدای شروع طرح تا کنون شاغل بوده برای این فرد به تعداد ۱۱ ماه فوق‌العاده رتبه بندی محاسبه می‌شود).
به استناد آئین نامه رتبه بندی معلمان این فوق العاده به میزان ۴۵ درصد بندهای مشمول (حق شغل،کارگزین آنلاین حق شاغل و فوق العاده شغل) محاسبه و معادل ۵۰ درصد آن برای هر ماه بدون کسورات قانونی بصورت علی الحساب به افراد مشمول پرداخت می شود.
 این محاسبات از روی فایل های جاری حقوق ماهانه که استان در سامانه تجمیع حقوق ارسال کرده است انجام خواهد شد.
لیست افرادی که مشمول نمی شوند از امور اداری دریافت و از فایل ۶۰ ستونی حقوق حذف می شوند و به عنوان فایل کمک رفاهی برای هر ماه بطور مجزا توسط استان در سامانه تجمیع بارگذاری می شود.
در این محاسبات فایل های معوقه حقوق لحاظ نخواهد شد و برای افرادی که کارکرد ماهانه آنها کمتر از ۳۰ روز است محاسبات بندهای مشمول می بایست بطور دستی کنترل شود.کانال تلگرام عصر جهان


اسحق قندی نوری
|
Iran
|
1401/06/11 19:47
  +0

  -0
پاسخ
سلام ماهمکاران مهرآفرین طبق بخشنامه شما شامل این رتبه بندی هستیم پس چراوزیرمحترم آموزش و پرورش ازدادن حق ما خودداری نموده ومارو موردمضحکه قراردهند وباروحیه شریف معلمی شان بازی کردیدو انرژی ورمق روازایشان گرفته اید مگر این معلمان درطول15 الی 25 سال چقدر مهندس وپزشک ومعلم وغیره تحویل جامعه ایران اسلامی داده اند. لطفا هرچه زودنرحقوقشان رابزرگ دانید وبیشترازاین درنگ نکنیدکه خداوند جای حق است باتشکر نوری

ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*