اخبار عمومی

 

 

 

 

 

 

306740
تاریخ انتشار: 1401/07/14 14:48
فرمانده انتظامی استان خوزستان از انهدام باند ضد امنیتی قاچاق سلاح و مهمات در عملیات پیچیده پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "سید محمد صالحی" با اعلام این خبر اظهار داشت: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان و استان اصفهان با تسلط اطلاعاتی از انتقال یک محموله سنگین مهمات جنگی از شهرستان "بانه" استان کردستان با هدف ایجاد ناامنی به استان خوزستان مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پلیس با طرح‌ریزی عملیاتی دقیق و انجام اقدامات خاص پلیسی در عملیاتی پیچیده اعضای باند ۴ نفره قاچاق سلاح و مهمات را با ۲ دستگاه خودرو که موتور آن‌ها تقویت شده در ورودی شهرستان اندیمشک شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: در بازرسی از خودروهای توقیفی ۱۱ هزار و ۶۰۰ فشنگ کلت، ۷ هزار و ۲۰۰ فشنگ کلاش، ۲ دستگاه بی‌سیم دستی، مقدار زیادی میخ پرچ و وسایل مقابله با تعقیب و گریز ماموران پلیس کشف شد.

سردار صالحی بر عزم راسخ پلیس در برخورد با قاچاقچیان سلاح‌ و مهمات که زمینه‌ساز ناامنی در جامعه و سلب آسایش مردم می شوند تأکید کرد و گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با فرد و یا افرادی که قصد خدشه‌دار کردن آن را داشته باشند به شدت و برابر قانون برخورد خواهیم کرد.

منبع: کانال پلیس استان خوزستان کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*