اخبار عمومی

 

 

 

 

 

 

306790
تاریخ انتشار: 1401/07/17 12:15
.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد: شب گذشته در منطقه ۱۷ یکی از بسیجیان شجاع و ایثارگر در پی اغتشاشات و در راستای حفظ امنیت به شهادت رسید؛ شهید «سلمان امیر احمدی» شب گذشته توسط اغتشاشگران به شهادت رسید.


به گزارش همشهری آنلاین، علیرضا نادعلی در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه شب گذشته منطقه ۱۷ شهر تهران درگیر اغتشاشات و ناآرامی  بود و پس از آرام شدن شرایط، شهردار منطقه طی تماسی اعلام کرد که آسیب‌های زیادی به اموال عمومی وارد شده است، گفت: منطقه ۱۷ دارالشهدای شهر تهران است و معمولا شاهد هیچ تحرکی در این منطقه نیستیم اما عده‌ای اغتشاشگر به همراه موتور سیکلت به سمت این منطقه حرکت کردند و سعی داشتند آرامش این منطقه را برهم بزنند.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مشاهدات میدانی بنده حاکی از این موضوع بود که پاکبانان و کارکنان فضای سبز شهرداری تهران با شجاعت و تلاش فراوان سعی در حفظ  اموال شهرداری تهران و بهتر شدن سیمای شهر داشتند، اظهار کرد: شب گذشته در منطقه ۱۷ یکی از بسیجیان شجاع و ایثارگر در پی اغتشاشات و در راستای حفظ امنیت به شهادت رسید؛ شهید «سلمان امیر احمدی» شب گذشته توسط اغتشاشگران به شهادت رسید.
او افزود: نوع رفتار چند شب گذشته نشان می‌دهد که در میان افراد حاضر در اغتشاشات کسانی هستند که به کشورهای غربی متصل هستند و آموزش دیده‌اند تا درکشور آشوب جدی ایجاد کنند. ضمن تسلیت به خانواده شهید «امیر احمدی» از تمام خانواده‌ها درخواست می‌کنم تا مراقب فرزندان خود باشند تا توسط منافقین و گروهک‌های تجزیه طلب یا مزدوران نقابدارشان بازی نخورند؛ باید توجه داشت فرصت های پیشرفت در کشور عزیزمان با این اغتشاشات هدایت شده از دست نرود.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*