اخبار عمومی

 

 

 

 

 

 

306834
تاریخ انتشار: 1401/07/20 11:21
دادستان ایلام گفت: ماجرای خودکشی این دختر خانم هیچ ارتباطی با اغتشاشات اخیر نداشته و ندارد و شایعاتی که مطرح می‌شود، نشأت گرفته از دروغ پردازی‌ها و عنادورزی‌های رسانه‌های معاند و دشمنان ایران اسلامی است.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی تصریح کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد که متوفیه دارای سابقه بیماری روانی بوده است؛ وی در اسفند ماه سال گذشته نیز متأسفانه با مصرف قرص اقدام به خودکشی (ناموفق) کرده بود که چندین روز در بیمارستان بستری و تحت دارو و درمان بوده است.

بخشنده عنوان کرد: متوفیه اهل یکی از شهرستان‌های جنوبی استان و در شهر ایلام ساکن بوده است؛ بر اساس بررسی‌های به عمل آمده، وی هیچ‌گونه سابقه کیفری و امنیتی نداشته و شایعات مطرح شده در فضا‌های رسانه‌ای، کذب محض است.

وی افزود: به محض وقوع حادثه، بلافاصله قاضی کشیک در محل حاضر و جسد متوفیه جهت سیر مراحل قضایی به پزشکی قانونی منتقل گردیده و پرونده تحت رسیدگی است؛ ماجرای خودکشی این دختر خانم هیچ ارتباطی با اغتشاشات اخیر نداشته و ندارد و شایعاتی که مطرح می‌شود، نشأت گرفته از دروغ پردازی‌ها و عنادورزی‌های رسانه‌های معاند و دشمنان ایران اسلامی است.

دادستان ایلام بیان کرد: امیدواریم مردم فهیم و با بصیرت ایران اسلامی به ویژه استان ایلام و بالأخص جوانان و نوجوانان به شایعات توجه نکنند و اخبار را از مراجع رسمی دریافت کنند.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*