اخبار عمومی

 

 

 

 

 

3094
تاریخ انتشار: 1393/09/29 23:35
در این مراسم سعید حاجیان به عنوان معاون سیاسی اجتماعی فرماندار و سید جواد موسوی به عنوان معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار خرمشهر منصوب شدن

 عصرجهان -محسن اورکی ظهر امروز در جلسه شورای اداری خرمشهر در محل فرمانداری، به تشریح دیدگاه استاندار خوزستان در خصوص انتصاب اشخاص به سمت‌های مختلف پرداخت و تصریح کرد: این اقدام در راستای سیاست استاندار مبنی بر چرخش نخبگان صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: این اعتقاد بر این پایه است که بودن هر کس برای چند سال در یک سمت ممکن است رنگ روزمرگی بگیرد.

اورکی اضافه کرد: اعمال این تغییرات بازدارنده است و می‌توان ما را در مسیر رسیدن به توسعه قرار دهد.

وی سیاست استاندار خوزستان را مبتنی بر دو محور دانست و عنوان کرد: سیاست استاندار در استفاده از نیروهای چرخشی بر دو محور است و یکی استفاده حداکثری از نیروهای درون سیستم و دیگری فرصت دادن به جوانان نخبه و تواناست.

در جلسه شورای اداری که با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری خوزستان برگزار شد به تودیع و معارفه معاونین فرمانداری خرمشهر پرداخته شد.

در این مراسم سعید حاجیان به عنوان معاون سیاسی اجتماعی فرماندار و سید جواد موسوی به عنوان معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار خرمشهر منصوب شدند و از خدمات مصطفی رسول رویسی معاون سابق برنامه‌ریزی و عمرانی و لطیف حیایی اهوازی معاون سابق سیاسی این فرمانداری تقدیر شد.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*