اعلام وصول
اخبار عمومی

 

 

 

 

 

4238
تاریخ انتشار: 1394/01/19 17:04
جزییات آزمون استخدامی شرکت ملی گاز اعلام شد جزییات آگهی استخدام شرکت ملی گاز ایران برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز مجتمع گاز پارس جنوبی که قرار است از طریق آزمون انجام شود، اعلام شد.

به گزارش عصرجهان به نقل از وب‌ سایت وزارت نفت (MOP)، شرکت ملی گاز ایران در نظر دارد به‌منظور تأمین بخشی از نیازمندیهای نیروی انسانی مورد نیاز خود در شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی واقع در استان بوشهر- عسلویه از میان دانش آموختگان ذکور مقاطع تحصیلی دکتری، کار‌شناسی ارشد و کار‌شناسی داوطلبان واجد شرایط را پس از ثبت نام در پایگاه اینترنتی به نشانی www. nigc. ir از طریق برگزاری آزمون کتبی (علمی)، آزمون استعداد و روان‌شناختی، مصاحبه حضوری فنی و تخصصی، گزینش استخدام کند.

بر پایه این گزارش، از داوطلبان استخدام در مقطع دکتری و فارغ التحصیلان ممتاز آزمون کتبی بعمل نخواهد آمد و متقاضیان واجد شرایطی که در مهلت مقرر ثبت نام نموده باشند؛ صرفاً به مرحله مصاحبه فنی و تخصصی دعوت خواهند شد.

به‌این ترتیب داوطلبان گرامی می‌توانند از تاریخ ۲۷ فروردین ماه سالجاری جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر به سایت شرکت ملی گاز مراجعه کنند.

رشته‌های مورد نیاز به تفکیک سطوح دکتری، کار‌شناسی ارشد و کار‌شناسی

رشته‌های مورد نیاز برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز مجتمع گاز پارس جنوبی در سطح دکتری عبارتند از: مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی صنایع، حقوق، اقتصاد، بهداشت حرفه‌ای، روان‌شناسی صنعتی سازمانی، علوم اجتماعی، مدیریت، مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی کامپیو‌تر و مهندسی مواد.

رشته‌های مورد نیاز در سطح کار‌شناسی ارشد شامل مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی کامپیو‌تر و فیزیک است.

همچنین رشته‌های مورد نیاز در سطح کار‌شناسی را مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی کامپیو‌تر، مهندسی برق، مهندسی ایمنی و بازرسی، حسابداری، شیمی، فیزیک و مهندسی صنایع تشکیل می‌دهد.

شرایط عمومی

شرایط عمومی برای استخدام در این شرکت عبارت است از: تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران، ایمان و اعتقاد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه و متدین به دین اسلام ویا یکی از ادیان رسمی کشور، عدم سوء پیشینه کیفری، داشتن تندرستی و توانائی کامل جسمانی به تائید سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، دارا بودن کارت پایان خدمت نظام و یا معافیت دائم کامپیوتری برای داوطلبان مرد و عدم تعهد واشتغال به کار به صورت پیمانی، آزمایشی و رسمی در سازمان‌ها و موسسات دولتی و مراکز وابسته به آن و عدم استخدام پیمانی یا رسمی در شرکتهای تابعه صنعت نفت (شرکت ملی نفت، گاز، پتروشیمی، پالایش وپخش وشرکتهای فرعی).

 شرایط سنی

حداکثر سن برای فارغ التحصیلان مقطع کار‌شناسی ۳۰ سال (متولدین ۱/۲/۱۳۶۰ و به بعد) مقطع کار‌شناسی ارشد و دکتری ۳۴ سال (متولدین ۱/۲/۱۳۵۶ و به بعد) است.

 شرایط معدل

حداقل معدل کل برای فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی دکتری ۱۵، حداقل معدل کل برای فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی کار‌شناسی ارشد ۱۵و حداقل معدل کل برای فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی کار‌شناسی ۱۳ است.

شرایط مدرک تحصیلی

مدارک دانشگاهی افرادی قابل قبول برای شرکت در آزمون‌های استخدامی است که از طریق آزمون‌های سراسری دانشگاه‌های دولتی یا آزاد اسلامی، موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دریافت مدرک رسمی شده باشند و یا از لحاظ ارزش علمی، مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فنآوری/وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی / سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی باشد.

داوطلبان استخدام باید با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده درآزمون‌های ا��تخدامی شرکت کنند. بدیهی است در صورتی که در هر یک از مراحل استخدام مشخص شود، فرد دارای مدرک تحصیلی بالا‌تر با تاریخ اخذ قبل از آزمون بوده، ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع استخدام منتفی خواهد شد.

جذب و بکار گیری دانش آموختگان ممتاز دانشگاه‌ها

دانش آموختگان مقاطع تحصیلی کار‌شناسی ارشد و بالا‌تر دانشگاه‌های دولتی و آزاد اسلامی متقاضی استخدام، در یکی از رشته‌های تحصیلی مورد نیاز چنانچه در تاریخ ثبت نام برای استخدام، از تاریخ فارغ التحصیلی آن‌ها بیش از سه سال نگذشته باشد بدون شرکت در آزمون علمی وارد بقیه مراحل استخدام می‌شوند.

مدارک مورد نیاز

به این منظور تصویر خوانای صفحه اول شناسنامه، یک برگ تصویرخوانای کارت پایان خدمت نظام و یا معافیت دائم کامپیوتری از دو طرف کارت، یک برگ تصویر خوانای آخرین مدرک تحصیلی که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل وتاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد، نیاز است.

 در خصوص داوطلبانی که خود را بر مبنای محل اخذ دیپلم، بومی معرفی کرده‌اند ارسال یک برگ تصویر مدرک تحصیلی دیپلم و یا اصل گواهی صادره از سوی اداره آموزش وپرورش شهر یا شهرستان محل اخذ دیپلم خود الزامی است.

درخصوص آن دسته از داوطلبانی که در مقطع تحصیلی دکتری و کار‌شناسی ارشد متقاضی استخدام هستند، ارسال یک برگ تصویر مدرک یا گواهی تحصیلی مقطع پایین‌تر با ذکر رشته و گرایش تحصیلی الزامی است.

محل خدمت پذیرفته شدگان نهایی

 محل خدمت کلیه افرادی که استخدام خواهند شد، صرفاً منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس واقع در استان بوشهر-بندر عسلویه شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی به آدرس سایت www. spgc. ir بوده و بصورت دائم در منازل سازمانی پیش بینی شده در شهرستان جم سکونت خواهند یافت.

ضمناً تا آماده شدن منازل مذکور و یا عدم واگذاری منازل سازمانی، به صورت طرح اقماری ۲ به ۱ (دو هفته کار و یک هفته استراحت) خواهد بود.

براساس این گزارش، میدان گازی پارس جنوبی، یکی از بزرگ‌ترین منابع گازی جهان است که بر روی خطمرزی مشترک ایران و قطر در عمق حدود ۳۰۰۰ متری زیر کف خلیج فارس و حدود ۱۰۵کیلومتری سواحل ایران قرار دارد و یکی از اصلیترین منابع انرژی کشور به شمارمی‌رود. مساحت این میدان ۹۷۰۰ کیلومتر مربع است که سهم متعلق به ایران ۳۷۰۰ کیلومترمربع وسعت دارد.

ذخیره گاز این بخش از میدان ۱۴ تریلیون متر مکعب گاز بههمراه ۱۸ میلیارد بشکه می‌عانات گازی است که حدود ۸ درصد از کل گاز دنیا و نزدیک بهنیمی از ذخائر گاز کشور را شامل می‌شود.

از کلیه پذیرفته شدگان نهایی تعهدنامه محضری مبنی بر خدمت در منطقه صورت مکتوب قبل از شروع به کار اخذ خواهد شد



کانال تلگرام عصر جهان



ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*