اخبار عمومی

 

 

 

 

63825
تاریخ انتشار: 1395/07/17 19:49
روز نخست مسابقات بسکتبال جام باشگاه‌های آسیا/
تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام در نخستین گام از جام باشگاه‌های آسیا موفق شد نماینده تایوان را از پیش روی بردارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرجهان، در بازی نخست این دوره تیمهای  الاهلی امارات و بارسی آتیرائوی قزاقستان  از گروه دوم به مصاف هم رفتند که در  پایان نماینده امارات موفق شد 105بر68 به برتری دست یابد.
بنا به همین گزارش در بازی دوم هم تیمهای پتروشیمی بندرامام و پائویان تایوان به دیدار هم رفتند که آسمان‌خراش‌های بندرامامی با حساب 100بر80 به برتری رسید و گام نخست را محکم برداشت.


آسمان‌خراش‌های بندرامامی در این دیدار با ترکیب ابتدایی جیمز وایت، جرالد رابینوسن، بهنام یخچالی، اوشین ساهاکیان و روزبه ارغوان به میدان رفتند.
سجاد مشایخی و محمد حسن‌زاده دو بازیکن کمکی پتروشیمی در این رقابت‌ها هستند.
شایان ذکر است پتروشیمی بندر امام در بازی دوم خود فردا یکشنبه 95.7.18 راس ساعت 8:30 صبح به دیدار ongc  نماینده هند خواهد رفت .
خبر و گزارش از محمد ابولیان(نوروزی)-اهواز


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهان


تکمیل
|
Iran
|
1395/07/17 20:27
  +0

  -0
پاسخ
رقابت های بسکتبال باشگاه های آسیا؛
سرمربی پتروشیمی بندر امام:پیروزی در گام اول مهم بود
مهران شاهین طبع روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود:بازیکنان ما با توجه به تمرینات کمی که داشتند برای هماهنگی نیاز به زمان دارند و بازی به بازی بهتر می شوند.
وی در خصوص پیروزی برابر نماینده چین تایپه اظهار داشت:ابتدای مسابقه، اختلاف زیادی با حریف نداشتیم و بازی به سختی پیش رفت، ولی در کوارترهای پایانی بازیکنان توانستند در دفاع، بهتر عمل کرده و باثبات تر ظاهر شوند.
سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام گفت:باید گفت که نماینده چین تایپه تیم بد قلقی دارد و خیلی سخت می توان مقابل آنها بازی کرد.
شاهین طبع افزود:بازیکنان ما با توجه به تمرینات کمی که داشتند برای هماهنگی نیاز به زمان دارند و بازی به بازی بهتر می شوند، هر چند نباید سرعت تیم های شرق آسیا را نادیده گرفت.
وی تصریح کرد:در برگشت ها کمی ضعیف عمل کردیم و در نبردهای تک به تک خوب نبودیم اما نباید نادیده گرفت در این آب و هوای شرجی و رطوبت بالای داخل سالن که حتی توپ نیز خیس بود نباید زیاد از بازیکنان ایراد گرفت.
پتروشیمی بندر امام ایران در نخستین دیدار از مرحله گروهی رقابت های باشگاه های بسکتبال آسیا توانست نماینده چین تایپه را با نتیجه 100 بر 80 از پیش روی بردارد.

ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*