اخبار عمومی

 

 

 

 

 

85543
تاریخ انتشار: 1395/10/09 14:31
تعویض مربی دلیل بر نتیجه گرفتن تیم نیست
سرمربی استقلال اهواز گفت: اگر صحبت‌های مطرح شده در مورد پول دادن بازیکنان برای بازی کردن در استقلال اهواز درست باشد تنها برخورد من این است که آنها را در میدان چهار شیر اهواز «دار» می‌زنم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصر جهان سیاوش بختیاری‌زاده در خصوص اهدافش در تیم استقلال اهواز عنوان کرد: من یا هر شخص دیگری که این افتخار نصیبش شود، هدفش ماندن این تیم ریشه‌دار در لیگ دسته اول است. مسئولان باشگاه خیلی تلاش کردند و مربیان زیادی تغییر دادند تا تیم از شرایط بحرانی خارج شود اما هیچ کدام فایده‌ای نداشت. کمک کردن براداران شفیع‌زاده را به فال نیک می‌گیرم و امیدوارم حمایت‌های او به تیم کمک کند و بتوانیم استقلال اهواز را در لیگ دسته اول حفظ کنیم.

وی افزود: استاندار محترم چند بار به تمرینات استقلال خوزستان سر زد اما متأسفانه یک بار هم به تیم مظلوم استقلال اهواز سر نزده است. از همین‌جا از او دعوت می‌کنم تا با کمک‌هایش و همچنین حمایت‌های برادران شفیع‌زاده بتوانیم به تنها هدف‌مان که ماندن در لیگ دسته اول است، برسیم.

سرمربی استقلال اهواز در پاسخ به این پرسش که با توجه به تغییرات زیاد سرمربی در این تیم، آیا شرطی برای حضور در استقلال اهواز داشته یا خیر،‌ عنوان کرد: خود مدیران استقلال و مسئولان این تیم به این باور رسیده‌اند که اگر قرار بود با تغییر مربی اتفاقی بیفتد تاکنون افتاده بود. فکر می‌کنم تغییر شش مربی کافی باشد، عوض کردن کادرفنی دلیل بر نتیجه گرفتن تیم نیست. باید دستگاه‌های مختلفی کنار هم قرار بگیرند و کمک کنند تا سرمربی موفق باشد. اگر قرار نباشد از من و دستیارانم حمایت شود مطمئن باشید من هم سه هفته بعد عوض می‌شوم. نتایج به دست آمده نشان داد مشکل تیم استقلال فقط ضعف فنی نبود و دلایل مختلفی دارد.

بختیاری‌زاده در مورد صحبت‌های اخیر ابراهیم تهامی مبنی بر اینکه مربی و بازیکن پول می‌دادند تا در استقلال اهواز بازی کنند، تصریح کرد: این صحبت‌ها برای فوتبال ما، لیگ ما و فوتبال خوزستان خوب نیست. تمام عزیزانی که قبل از من بودند و چه بعد از من می‌آیند، تلاش کردند تیم را نگه دارند. اینکه یک مربی یا بازیکن پول داده باشند، در شأن و شخصیت فوتبال ما نیست. تهامی اسطوره فوتبال ما و شهر خوزستان است و دلش برای این تیم می‌سوزد. تمام حرف‌های او را روی چشم می‌گذارم و خواهش می‌کنم اگر می‌خواهند به استقلال کمک کنند این حرف‌ها نزنند و بگذارند تیم کارش را در آرامش دنبال کند.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر چنین اتفاقی در این تیم افتاده باشد و بازیکنان پول داده باشند چه برخوردی با آنها خواهد کرد،‌گفت: اگر سر سوزنی احساس کنم چنین اتفاقی افتاده تنها برخورد من این است که آنها را در میدان چهار شیر اهواز «دار» بزنم.

سرمربی استقلال اهواز در پایان به تسنیم گفت: همه دیدند که سال گذشته نیز با همین تیم استقلال اهواز در لیگ برتر بهترین جوانان را به فوتبال کشور معرفی کردیم، فوتبال خوزستان پُر از استعداد است و مطمئن باشد اگر چنین چیزی را بفهمم برخورد خواهم کرد و اصلاً ترسی از کمبود بازیکن ندارم.


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*