اخبار عمومی

 

 

 

85555
تاریخ انتشار: 1395/10/10 02:30
به همت موسسه خیریه زنده یاد احمدرضایی و با مشارکت خیرین؛
مدیر موسسه خیریه زنده یا احمد رضایی از کلیه خیرین ونیکوکاران دعوت به عمل آورد تا با مشارکت در این امر خداپسندانه به هر میزان به صورت مالی یا تامین برخی اقلام این موسسه را یاری نمایند.

به گزارش پریسا طاهری خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی عصرجهان،موسسه خیریه زنده یاد احمدرضایی شهرستان مسجدسلیمان با مشارکت خیرین ۵۰ نوعروس بی سرپرست و نیازمند را به خانه بخت می فرستند.
مکوندی مدیر موسسه خیریه زنده یاد احمد رضایی شهرستان مسجدسلیمان در تشریح این خبر گفت: این موسسه در نظر دارد نسبت به تامین جهیزیه ۵۰ نوعروس یتیم که توانایی تامین جهیزیه خود را ندارند اقدام نمایند.
مدیر موسسه خیریه زنده یا احمد رضایی از کلیه خیرین و عزیزان نیک اندیش دعوت به عمل آورد تا با مشارکت در این امر خداپسندانه به هر میزان به صورت مالی یا تامین برخی اقلام این موسسه را یاری نمایند.
وی اضافه نمود توسعه فرهنگ مشارکتهای خیرخواهانه ازاهداف این برنامه است باهدف تامین جهیزیه دختران نوعروس یتیم  محقق می شود.
گفتنی است موسسه خیریه زنده یاداحمدرضایی ازموسسات مردمنهاد وحامی ۱۲۰۰خانواده یتیم دارونیازمند درمسجدسلیمان،اندیکا،لالی وهفتکل است.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*