1399/04/25 03:05


300498
تاریخ انتشار: 1399/02/23 17:13
جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
فردی با هویت معلوم، بعنوان مظنون اصلی قتل، در یک عملیات غافلگیرانه در شهر دهدشت دستگیر نمودند.

به گزارش پایگاه خبری عصر جهان، جانشین فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: روز گذشته و در پی کشف اجساد دو جوان، در منطقه دره شور حوالی شهر دهدشت، موضوع، بطور ویژه در دستور کار پلیس استان قرار گرفت.
این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران انتظامی با حضور در محل با اجساد  دو مرد جوان که آثار شلیک گلوله بر روی بدن آنها مشهود بود، مواجه شدند، افزود: ماموران پلیس آگاهی با محرز شدن وقوع قتل، دستگیری قاتل یا قاتلان را در دستور کار خود قرار دادند.
وی اظهارکرد: ماموران پلیس آگاهی و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان با تعامل ماموران پلیس آگاهی شهرستان کهگیلویه و همکاری دستگاه مقتدر قضایی استان و شهرستان کهگیلویه، در کمتر از ۲۴ ساعت با بررسی آثار و علائم به جا مانده و انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی، فردی با هویت معلوم، بعنوان مظنون اصلی قتل، در یک عملیات غافلگیرانه در شهر دهدشت دستگیر نمودند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس کهگیلویه و بویراحمد، جانشین انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن اشاره به اینکه در جریان درگیری بین آنان حادثه قتل رخ داد، در پایان خاطرنشان کرد: اسلحه بکار رفته توسط ماموران پلیس کشف و فرد قاتل  در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت و  از مردم درخواست می کنیم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند./ایسنا
Copy Right 2013 Artmis.ORG