1399/11/06 02:00


300546
تاریخ انتشار: 1399/02/28 20:01
چرا وروجک های شما باید عروسک داشته باشند، دوچرخه داشته باشند ولی اسباب بازی محمد، علی ، سینا های ما بیل و کلنگ باشد؟

پایگاه خبری عصرجهان؛سید غفار فتحی🖋️
جناب آقای آذری جهرمی
وزیر محترم و جوان وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات دولت تدبیر و امید
 سلام علیکم
حال که مملکت داری بلد هستید  چرا  مردم و بچه های مظلوم ، جوانان ، دانشجویان ، دانش آموزان استان ک.ب از نعمت اینترنت محروم هستند آیا اینان فرزندان محروم همین سرزمین نیستند؟ تا چه اندازه برایمان در سمت وزیر ارتباطات و توسعه زیرساخت ها پدری کرده اید ؟
 چرا باید با وجود این همه شهیدی که به جمهوری اسلامی تقدیم کرده ایم باید برای دسترسی به اینترنت و ضعف شدید آنتن دهی باید مجبور باشیم به پشت بام خانه ها ، تپه ها و ارتفاعات پناه ببریم؟
‌‌‌‌‌‌علی و سینای شما با علی و سیناهای کهگیلویه و بویر احمدی چرا در برخورداری از حداقل ها باید اینقدر فاصله داشته باشند؟
 می دانید سرپرست خانواده علی و سینا های کهگیلویه و بویر احمدی از برنامه شاد و نبود اینترنت و عدم بضاعت مالی برای خرید گوشی و تبلت در چه تنگناهایی قرار دارند و چه گله هایی به چرا آورده اند؟
 از استرس های برگزاری امتحانات آنلاین فرزند دلبندتان که آب در دلش تکان نمی خورد صحبت می کنید اما آیا می توانید درک کنید که پدران کارگر علی و سینا های ما با چه تشویشی از خجالت هر روزه می میرند؟
چرا وروجک های شما باید عروسک داشته باشند، دوچرخه داشته باشند ولی اسباب بازی محمد، علی ، سینا های ما بیل و کلنگ باشد؟
صورتک وروجک های ما باید از دستان تاول زده کدام پدر مهر و محبت را دریافت کند؟ آیا می دانید مادران وروجک های ما از کیفیت پایین آموزش و عدم تناسب زیرساخت های آموزشی با فناوری و ارتباطات چه شیون های صنوبرانه که تاکنون سر نداده اند؟
مسئولیت سرگرمی و حقوق مردم استان لرنشین من را در برخورداری از امکانات ، خدمات و شاخص های مذکوره را چه کسی پاسخگوست؟
آقای وزیر روزه شما نباید دغدغه ملت و استان های محروم در این برهه حساس بحران کرونا باشد؟
در پایان آقای آذری جهرمی روز کهکشانی خانواده ات مبارک باد.

سید غفار فتحی
Copy Right 2013 Artmis.ORG