1400/09/06 12:58


303593
تاریخ انتشار: 1400/06/26 14:21
در پی انتشار خبر شکایت وکیل فرهاد مجیدی از محمود فکری، سرمربی سابق استقلال اعلام کرد اگرچه میانه ای با شکایت کردن از اهالی فوتبال ندارد اما در صورت شکایت با کمال میل به دادگاه و پاسگاه میرود.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان؛ محمود فکری سرمربی سابق استقلال در واکنش به حرفهای وکیل فرهاد مجیدی که اعلام کرد صبح روز شنبه از فکری شکایت می کند به طرفداری گفت:

اگر قرار باشد تا حرفی زده شد و هر موضوعی مطرح می شود، فوتبالی‌ها برای شکایت به دادگاه و پاسگاه بروند، باید تمام اهالی فوتبال زمین بازی فوتبال و استادیوم را رها کنند و یکسره در دادگاه و پاسگاه باشند اما با این همه هیچ ترسی از شکایت ندارم و اگر واقعاً شکایتی در کار باشد گردنم مقابل قانون از مو باریکتر است و حتماً برای پاسخگویی به دادگاه می روم و هر جریمه‌ای هم در کار باشد را می پذیرم. من جوانی خودم را در استقلال دادم و به خاطر استقلال تا امروز جریمه های زیادی پرداخت کردم و هنوز هم باید پرداخت کنم، مشکلی با شکایت و جریمه ندارم.

محمود فکری تاکید کرد: شنیده ام می خواهند شکایت کنند و واقعاً مشکلی با این کار ندارم اما در مورد من هم خیلی حرف‌ها زده شد که قابل شکایت بود. خیلی وویس ها و مدارک موجود است که آنها هم قابل پیگیری است.  مافیای فوتبال تا امروز علیه من خیلی اقدامات انجام داده اما شکایت نکردم.

*محمود فکری در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است شما هم متقابلاً از آنها شکایت کنید، گفت:*

نه، بحث من کاملاً فوتبالی است و دلیلی نمی بینم که شکایت کنم. اگر قرار باشد با هر اتفاقی دست به شکایت ببریم، خیلی ها زودتر از این باید برای شکایت از برخی آقایان به دادگاه می رفتند.  من اگر اهل شکایت بودم خیلی زودتر از اینها از آدم هایی که سر تمرین استقلال آدم می فرستادند و آدم اجیر می‌کردند تا مقابل باشگاه و وزارت تجمع کنند، شکایت می‌کردم. البته دادگاه و پاسگاه در هر زمینه ای وجودش ضروری و لازم است و امیدوارم خیلی زود مراجع قضایی به تخلفات گسترده‌ای که بعضی ها در فوتبال انجام می دهند، ورود کنند. من به شخصه از این کار استقبال می کنم و تردید ندارم تمام کسانی که خواهان یک فوتبال پاک و بدون دخالت مافیا و توطئه‌های پشت پرده هستند، دوست دارند فوتبال از این آلودگی ها پاک شود
Copy Right 2013 Artmis.ORG