1400/09/13 14:16


303639
تاریخ انتشار: 1400/06/31 22:50
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، رسماً با هواداران باشگاه نفت مسجدسلیمان خداحافظی و از هدایت این تیم کناره‌گیری کرد.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان؛ سیداکبر پورموسوی در پیامی به شرح زیر که در صفحه شخصی خود منتشر کرد از فسخ توافقی با باشگاه نفت‌مسجدسلیمان، خبرداد.


در این پیام پورموسوی خبر از رد پای یک ایجنت معروف در قطع همکاری با نفت‌مسجدسلیمان داد.
سلام بر ایل بزرگ بختیاری، سلام بر شیران زاگرس، سلام بر مردم شریف مسجدسلیمان و هواداران خونگرم نفت؛
همانگونه که در جریان هستید امروز جلسه ای در تهران با حضور آقایان نظری ، سلیمانی و دارابپور به جهت رفع مشکلات تیم و سوتفاهم ها برگزار شد و بنده با حضور خود در این جلسه ثابت نمودم که به قراردادم پایبند بوده و برای ادامه همکاری با باشگاه نفت هیچگونه مشکلی و شرطی نداشته و نخواهم داشت.
خدمت تان عرض کنم جلسه به شکل خوبی پیشرف و برنامه ها و موضوع جذب بازیکنان مطرح شد و در انتهای جلسه برای تایید نهایی با اعضای محترم هیات مدیره و جناب فرماندار تماس گرفته شد که متاسفانه با مخالفت شدید برخی از اعضای خاص محترم هیات مدیره و جناب فرماندار محترم برای ادامه همکاری بنده مواجهه شده و این عزیزان تاکید به قطع همکاری داشته اند هر چند در این مخالفت ها ردپای یک ایجنت معروف که اتفاقا امروز در هتل محل ملاقات دیده شد بی تاثیر نبود.
لذا به احترام مردم شریف و هواداران نفت مسجد سلیمان و آرامش بازیکنان بصورت توافقی و دو جانبه قرداد خود را با باشگاه نفت فسخ نمودم، در پایان اگر چه فرصت خدمت میسر نشد اما بعنوان فرزند خوزستان برای موفقیت تیم نفت همیشه دعاگو خواهم بود.
ان‌شاالله در آینده فرصت خدمت به ایل بزرگ بختیاری بی شک رقم خواهد خورد.
Copy Right 2013 Artmis.ORG