1401/07/14 04:17


305813
تاریخ انتشار: 1401/04/13 15:06
سخنگوی علوم پزشکی گیلان:
سخنگوی علوم پزشکی گیلان، در پاسخ به این سوال که «چرا همه شهرهای گیلان آبی نمی شوند؟»، تصریح کرد: متاسفانه کرونا هنوز تمام نشده و مردم باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان به نقل از  گیل فام ؛ دکتر فردین مهرابیان ، با بیان اینکه در حال حاضر سه شهرستان شفت، املش و ماسال در وضعیت زرد کرونایی هستند، اظهار کرد: سایر شهرستان های گیلان از جمله رشت و خمام و آستانه اشرفیه و لاهیجان و لنگرود و بندرانزلی و صومعه سرا و فومن و تالش و رضوانشهر و آستارا و سیاهکل و رودسر و رودبار وضعیت آبی دارند.

وی در پاسخ به این سوال که «چرا همه شهرهای گیلان آبی نمی شوند؟»، تصریح کرد: متاسفانه کرونا هنوز تمام نشده و مردم باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بستری شدن ۱۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته خبر داد و اضافه کرد: در مجموع ۳۶ بیمار کرونایی بستری داریم که شش نفر در آی.سی.یو و پنج نفر بدحال هستند؛ خوشبختانه مدت هاست که فوتی نداریم.

مهرابیان، از پوشش ۵۰ درصدی واکسیناسیون دز سوم در گیلان خبر داد و عنوان کرد: مردم باید نسبت به تکمیل واکسیناسیون خود اقدام کنند، زیرا در صورت ابتلا هم شدت بیماری و هم طول مدت زمان بیماری کاهش می یابد

ایسنا

برچسب ها:
گیل فام ؛

بیشتر بخوانید :Copy Right 2013 Artmis.ORG