اخبار عمومی

 

 

 

 

 

6300
تاریخ انتشار: 1394/06/07 02:41
تیم فوتبال ستارگان جهان در دیداری خیریه مقابل ستارگان ایران به پیروزی رسید.

عصرجهان: دیدار خیریه ستارگان جهان و ایران با تاخیر از ساعت 18 با حضور 50 هزار هوادار (طبق اعلام بلندگوی ورزشگاه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که در پایان با پیروزی 3 بر صفر ستارگان جهان خاتمه یافت.

در اوایل نیمه نخست علی کریمی بار دیگر هنر خود را به نمایش گذاشت و در میانه میدان چندین بازیکن ستارگان جهان از جمله کارلوس و کوتو را دریبل زد. در ادامه 2 تیم چندین بار روی دروازه یکدیگر حمله کردند. در این میان بازی جدی و محکم کوتو، داویدس و هیه‌رو از نکات جالب توجه بود.

در ادامه فرهاد مجیدی از جناح راست نفوذ کرد که در نزدیکی محوطه جریمه فرناندو کوتو روی او مرتکب خطا شد. خداداد عزیزی سانتری را روی دروازه تیم ستارگان جهان انجام داد و هاشمی‌نسب با ضربه سر توانست دروازه بایا را باز کند اما خداداد افشاریان، داور مسابقه آن را به علت خطا روی مدافع حریف، مردود اعلام کرد.

در دقیقه 20 بازی علیرضا نیکبخت واحدی در پشت محوطه جریمه خطایی را روی یورک انجام داد که پس از آن هواداران به شدت کارلوس را مورد تشویق خود قرار دادند. در همین صحنه روبرتو کارلوس با ضربه ایستگاهی و برخورد توپ به دیوار دفاعی توانست دروازه عابدزاده را باز کند.

در دقیقه 25 جواد زرینچه از سمت راست سانتری را به پشت محوطه جریمه تیم ستاگران جهان ارسال کرد و فرهاد مجیدی ضربه قیچی برگردان زیبایی را به سمت دروازه بایا زد. البته پیش از این آفساید مجیدی اعلام شده بود.

در دقیقه 32 لوئیس فیگو از پشت محوطه جریمه شوتی به سمت دروازه عابدزاده زد که توانست گل دوم ستارگان جهان را به ثمر برساند.

در ادامه علیرضا منصوریان که جانشین استیلی شده بود، سانتری را پشت مدافع ستارگان جهان ارسال کرد که فرهاد مجیدی با بایا تک به تک شد و قصد عبور توپ از بالای سر این گلر داشت اما بایا در بیرون از محوطه جریمه توپ را با دست لمس کرد. پس از این حرکت افشاریان با خنده کارت قرمزی به بایا نشان داد و پس از اینکه گلر ستارگان جهان افشاریان را در آغوش گرفت او کارت زرد را به دروازه‌بان ستارگان جهان نشان داد.

در دقایق پایانی نیمه اول مندیه‌تا از جناح راست سانتری را روی دروازه عابدزاده انجام داد که پائولتا در محوطه 6 قدم نتوانست دروازه خالی را باز کند و توپش به بیرون رفت اما در ادامه این مهاجم توانست گل سوم تیمش را به ثمر برساند.

در دقیقه 58 محمد نوازی ضربه ایستگاهی زیبایی زد که ایلگنر با واکنش زیبای خود توپ را به بیرون فرستاد.

در این نیمه بازی کمتر روی دروازه‌ها دنبال می‌شد و دو تیم بیشتر بازی را در میانه‌های میدان دنبال می‌کردند. در دقیقه 78 لیتمانن دروازه میرزاپور را باز کرد که داور آن را مردود اعلام کرد.

در دقیقه 82 هم مهدی صالح‌پور موقعیت خوبی به دست آورد اما باز هم دروازه ستارگان جهان باز نشد و در نهایت بازی با سه گل به سود ستارگان جهان خاتمه یافت.

ترکیب تیم ستارگان ایران در نیمه دوم:

ابراهیم میرزاپور، محمد نوازی، مهدی هاشمی‌نسب، محمدرضا مهدوی، علیرضا منصوریان (مجید نامجومطلق)، جواد نکونام، رسول خطیبی، علی کریمی (مارکار آقاجانیان)، خداداد عزیزی (مهدی صالح‌پور)، علیرضا واحدی نیکبخت (کامران نجف‌زاده) و کریم باقری (عادل فردوسی‌پور)

ترکیب تیم ستارگان جهان در نیمه دوم:

بودو ایلگنر، میشل سالگادو، فابیو کاناوارو، پائولتا، لیتمانن، فرناندو هیه‌رو، سانز، گایزکا مندیه‌تا، دوایت یورک، لوئیس فیگو، لوئیس فیگو، ادگار داویدس و فرناندو کوتو بازیکنان ستارگان جهان بودند که در نیمه دوم چندین بار با یکدیگر جای خود را تغییر می‌دادند.


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*