اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
 
19498
تاریخ انتشار: 1394/12/17 11:47
فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
سردار غلامعباس غلامزاده از شناسایی و دستگیری هشت عضو یک باند سارق مسلح از طلافروشان کیفی خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی عصرجهان
سردار غلامعباس غلامزاده فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی و دستگیری همه هشت عضو یک باند سارق مسلح از طلافروشان کیفی، خبر داد و گفت: یک مالخر و یک واسطه نیز در این رابطه دستگیر شدند.
وی افزود: در پی وقوع دو فقره سرقت مسلحانه از دو طلافروش کیفی در شهرستان های بویراحمد و دنا و چند فقره سرقت مشابه در استان های فارس، خوزستان و یزد شناسایی و دستگیری سارقان با تشکیل تیمی مجرب در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی اظهارکرد: مأموران پس از شناسایی دقیق محل اختفای این باند سرقت، با همکاری و پشتیبانی نیروهای یگان ویژه، چهار نفر از آنها را در یکی از روستاهای شهرستان گچساران دستگیر کردند.
غلامزاده گفت: همچنین درعملیاتی دیگری، مأموران انتظامی شهرستان گچساران دو نفر دیگر از اعضای این باند را دستگیر کردند که در تحقیق از آنها مخفیگاه چهار همدست دیگرشان که دو نفرشان مالخر و واسطه بودند در سطح استان و استان های همجوار شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان با بیان این که همه ۱۰ عضو این باند به بزه انتسابی خود اعتراف کرده اند، خاطر نشان کرد: این افراد به چگونگی سرقت ها، فروش و مقدار طلاها نیز اقرار کرده اند که پرونده آنها همچنان در دست بررسی است.


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*