اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
 
20005
تاریخ انتشار: 1395/01/27 00:15
غلامزاده عنوان كرد: راننده یك دستگاه خودروی اسكورت کننده قاچاقچیان می كرد برای چشم پوشی ماموران و فرار از قانون مبلغ 200 میلیون ریال رشوه به آنان پیشنهاد داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرجهان، سردار غلامعباس غلامزاده روز پنجشنبه گفت: میزان این محموله برنج قاچاق 47 تن و 40 كیلوگرم و ارزش آن نیز دو میلیارد و 611 میلیون و 800 هزار ریال بوده است.
وی افزود: به دنبال كسب خبری مبنی بر انتقال محموله های قاچاق كالا از بنادر جنوبی كشور به كلان شهرها ماموران پلیس آگاهی كهگیلویه و بویراحمد با همكاری ماموران حفاظت اطلاعات استان تحقیقات خود را برای شناسایی خودروهای حامل این محموله ها آغاز كردند.
غلامزاده بیان كرد: ماموران با اجرای تور ایست و بازرسی در جاده ارتباطی شیراز - یاسوج به دو دستگاه كامیون كشنده مظنون شده و آنها را متوقف كردند.
وی اظهار كرد: در بازرسی از این دو خودرو 47 تن و 40 كیلوگرم برنج قاچاق و فاقد هرگونه اسناد مثبت گمركی كشف و ضبط شد.
غلامزاده عنوان كرد: راننده یك دستگاه خودروی بژو 405 كه این محموله های قاچاق را اسكورت می كرد برای چشم پوشی ماموران و فرار از قانون مبلغ 200 میلیون ریال رشوه به آنان پیشنهاد داد.
وی ابراز داشت: ماموران نیز علاوه بر رد این رشوه موضوع را صورتجلسه كردند.
غلامزاده با اشاره به دستگیری رانندگان دو دستگاه كامیون و پژو 405، افزود: پس از انتقال هر سه خودرو به پاركینگ برنج های قاچاق مكشوفه نیز تحویل اداره كل گمرك كهگیلویه و بویراحمد شدند.
وی گفت: تلاش ماموران پلیس كهگیلویه و بویراحمد برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای این باند قاچاق ادامه دارد.
غلامزاده بیان كرد: برنج های قاچاق در بنادر جنوبی كشور بارگیری و به مقصد یكی از استان های مركزی حمل می شد.


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*