اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
255531
تاریخ انتشار: 1397/09/18 00:14
فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری کلاهبردار میلیاردی سکه‌های تقلبی در شهرستان دزفول خبر داد و گفت: متهم با استفاده از این شگرد ۲ میلیارد و ۴۸۰ میلیون ریال از مالباختگان کلاهبرداری کرده است.

عصرجهان-سردار حیدر عباس‌زاده فرمانده انتظامی استان خوزستان اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره کلاهبرداری فروش سکه‌های تقلبی از طریق ارسال پیامک در سطح شهرستان دزفول، موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.


وی افزود: مأموران پلیس آگاهی دزفول با اقدامات اطلاعاتی گسترده و تحقیقات جامع پلیسی موفق شدند یک متهم را که در زمینه فروش سکه‌های تقلبی فعالیت داشت شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی در مخفیگاهش دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان این‌که در بازرسی از مخفیگاه متهم یک دستگاه گوشی تلفن همراه و 6 عدد سکه تقلبی کشف و ضبط شد، افزود: با تحقیقات صورت گرفته از متهم و مواجهه حضوری با مالباختگان مشخص شد این فرد با ارسال پیامک‌های دروغین به افراد از طریق تلفن همراه خود با مضمون پیدا کردن سکه و گنج و پیشنهاد شراکت در فروش آنها اقدام به کلاهبرداری می‌کرده است.
وی ادامه داد: متهم با استفاده از این شگرد 2 میلیارد و 480 میلیون ریال از مالباختگان کلاهبرداری کرده است.
سردار عباس‌زاده با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضائی، به شهروندان توصیه کرد: هرگز فریب وعده‌های دروغین اینگونه افراد سودجو و فرصت طلب را نخورده و در صورت دریافت چنین پیامک‌هایی قبل از انجام هر گونه اقدام مراتب را سریعا به پلیس گزارش دهند.

برچسب ها:
دزفول ؛

بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*