اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
297591
تاریخ انتشار: 1398/04/03 18:47
فرمانده انتظامی استان خوزستان خبر داد:
سردار حیدر عباس زاده با بیان اینکه کارشناسان ارزش داروهای احتکار شده را بالغ بر 30 میلیارد ریال برآورد کردند، اظهار کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مرجع قضائی معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان، فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف بیش از 64 هزار عدد انواع داروی احتکار شده در شهرستان امیدیه خبر داد.


سردار "حیدر عباس زاده" در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با رصد اطلاعاتی، یک انبار احتکار دارو را شناسایی و موضوع به صورت ویژه در دستورکار قرار گرفت.
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران پلیس با انجام تحقیقات لازم با هماهنگی مرجع قضائی و نماینده اداره بهداشت به محل اعزام و از انبار مذکور بازدید به عمل آوردند.
سردار عباس زاده اذعان کرد: در بازرسی از آنجا 64 هزار و 265 عدد انواع قرص، شربت، آمپول، کرم، شيرخشک و .. احتكار شده،كشف و انبار مذکور پلمب شد.
فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه کارشناسان ارزش داروهای احتكار شده را بالغ بر 30 میلیارد ریال برآورد کردند، اظهار داشت: در این رابطه یک متهم دستگير و پس از تشكيل پرونده مقدماتی به مرجع قضائي معرفي شد.
منبع/پايگاه خبري پليس

برچسب ها:
امیدیه ؛

بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*