اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
298632
تاریخ انتشار: 1398/07/16 11:14
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت که با وجود حل مشکلات این باشگاه هم به جمع نفتی‌ها بازنخواهد گشت.

مهدی تارتار در گفت‌وگو با تسنیم، درباره بحث جدایی‌اش از تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: نمی‌توانم برخی مسائل را بازگو کنم. چون این تیم را دوست دارم و دلم نمی‌خواهد آرامش تیم پس از آمدن مربی جدید به هم بخورد. در سه ماه گذشته خیلی اذیت شدم و خیلی سختی کشیدم. با بدقولی‌هایی که صورت گرفت، صبر و تحملم به پایان رسید.
«حتی اگر مشکلات هم حل شود دیگر برنمی‌گردم.» وی ضمن بیان این جمله گفت: در 10 روز گذشته قول‌هایی داده شد، من این قول‌ها را به بازیکنان منتقل کردم و در نهایت من هم بدقول شدم. نمی‌توانستم به صورت بازیکنان نگاه کنم و قبلاً هم گفته بودم که اگر پول دیر به تیم تزریق شود، تأثیر خودش را خواهد گذاشت. واقعاً شرمنده هواداران هستم، اما دیگر به نفت مسجدسلیمان برنمی‌گردم.
سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که آیا بهتر نیست در تصمیمش درخصوص تیمی که خودش بسته، تجدید نظر کند، خاطرنشان کرد: خدا را شکر با کمک همکارانم، تیمی بستیم که سرمان بالا است. هیچ کس دوست ندارد تیمی را که خودش بسته، به راحتی از دست بدهد، اما دیگر نمی‌توانم به قول‌هایی که داده می‌شود یا حرف‌هایی که می‌زنند، اعتماد کنم. مشکلات عجیب اقتصادی هم دست مسئولان را بسته و بدقولی‌هایی که صورت گرفت باعث شد تا دل‌چرکین شوم.
تارتار گفت: وقتی می‌خواستم به نفت مسجدسلیمان بیایم، از مسئولان باشگاه پرسیدم که اگر مشکلات مالی وجود دارد، به من بگویند. چون این شرایط را در پارس جنوبی تجربه کرده بودم. آنها گفتند مشکلی وجود ندارد، اما هر چه گذشت، شرایط بدتر شد. قرار بود تا 31 شهریور حقوق بازیکنان و مربیان پرداخت شود، اما این اتفاق رخ نداد و در این 15 روز هم سعی کردم تیم را سرپا نگه دارم. نفت مسجدسلیمان تیم خوبی است و قطعاً پدیده این فصل خواهد شد
وی در پاسخ به این پرسش که آیا تصمیمش را به مسئولان باشگاه اعلام کرده است یا خیر، تصریح کرد: من این موضوع را به سرپرست و وکیل باشگاه اعلام کردم و گفتم دیگر برنمی‌گردم. شرمنده هواداران هستم و امیدوارم نفت مسجدسلیمان بهترین نتایج را بگیرد.
تارتار در خصوص اینکه گفته می‌شود با مسئولان باشگاه گل‌گهر سیرجان مذاکره کرده است، گفت: من با هیچ باشگاهی از جمله گل‌گهر صحبتی نکردم. اگر پیشنهادی داشته باشم بررسی می‌کنم، اما تا الان با تیمی مذاکره نکردم.

برچسب ها:
نفت مسجدسلیمان ؛

بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*