اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
307551
تاریخ انتشار: 1401/09/23 10:35
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان تشریح کرد؛
پرونده این عوامل برای انجام تحقیقات مقدماتی در دادسرای عمومی و انقلاب زاهدان تشکیل شده است.

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان با تشریح جزئیات دستگیری عوامل ترور مولوی عبدالواحد ریگی گفت: متهمان قبل از خروج از مرز بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادگستری سیستان وبلوچستان گفت: ۱۷ آذر ماه، مولوی عبدالواحد ریگی از در پشتی مسجد امام حسین شهرستان خاش مورد ربایش قرار گرفته و سپس به قتل می‌رسد.‌در ساعات اولیه این حادثه سربازان گمنام امام زمان (عج) اقدامات لازم برای شناسایی عوامل را در دستور کار قرار دادند.

وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت پس از وقوع قتل، عوامل ترور شناسایی و قبل از خروج از مرز توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) و با پشتیبانی عملیاتی نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان دستگیر شدند.

شمس‌آبادی بیان کرد: یک قبضه سلاح کلت که مولوی ریگی توسط آن به قتل رسیده بود نیز در زمان دستگیری از این عوامل کشف و ضبط شد.

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان اضافه کرد: پرونده این عوامل برای انجام تحقیقات مقدماتی در دادسرای عمومی و انقلاب زاهدان تشکیل شده است.

شمس آبادی گفت: با دستگیری این عوامل مشخص شد آنان ترورهای دیگری را نیز در دستور کار داشتند که جزئیات آنها در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان افزود: قطعاً ترور شخصیت‌هایی مانند مولوی عبدالواحد ریگی که منادی وحدت و صلح هستند، چیزی جز ایجاد نفاق و تفرقه در بین مردم شیعه و سنی نیست.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*