اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
308158
تاریخ انتشار: 1401/12/25 23:41
شهید «داوود جاودانیان» از گردان امام حسین (ع) تیپ ۴۸ فتح استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ در حین انجام وظیفه در شمال‌غرب کشور به شهادت رسید

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان؛ یادواره شهید مدافع مرز «داود جاودانیان» در روستای کت شهرستان بهمئی زادگاه این شهید والامقام برگزار شد.

فرمانده تیپ 48 فتح استان در این مراسم که در روستای کت شهرستان بهمئی زادگاه این شهید والامقام برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی بویژه شهید داود جاودانیان از شهدای مدافع امنیت کشور گفت: عزت و سربلندی امروز ایران اسلامی ،ناشی از جانفشانی وفداکاری های عزیزانی است که ما امروز گرد هم جمع شده ایم تا یاد ونامشان را زنده بداریم.

سردار حکمتیان راز با بیان اینکه ، با اشاره به نقش شهدا در خنثی کردن توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی افزود : دشمنان تمام تلاش شان رابکار میگیرند تا با ترفندهای مختلف به ما ضربه بزنند ولی باهوشیاری دستگاههای امنیتی و نظامی وبیداری مردم کشور مان این دسیسه ها رابه گور خواهند برد.

 

وی با گرامیداشت یاد شهدای مدافع امنیت به ویژه جاودانیان گفت: حضور باشکوه مردم در مراسم گرامیداشت شهدای مدافع امنیت همواره پیام مهمی دارد وبه معنای ادامه راه شهدا و پشتیبانی از ولایت است.

 

داوود جاودانیان از گردان امام حسین (ع) تیپ ۴۸ فتح استان کهگیلویه و بویراحمد روز جمعه ۱۴ بهمن در حین انجام وظیفه در شمال‌غرب کشور به شهادت رسید.

شهید جاودانیان اهل روستای کت از توابع شهرستان بهمئی است.

این شهید والامقام اهل شهرستان بهمئی، در حین انجام وظیفه در شمال غرب کشور و در سنگر حفظ آرمان‏‌های انقلاب اسلامی و دفاع از امنیت مرزهای کشور به قافله عظیم شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی‌پیوست.

از آبان ماه امسال تاکنون 3 تن از فرزندان شهرستان بهمئی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

حاضران در این مراسم یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس؛ بویژه این شهید را گرامی داشتند.

گفتنی است شهرستان بهمئی 128 شهید به نظام و انقلاب تقدیم کرده است.

خبرنگار/مسلم مختاری

 کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*