اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
308998
تاریخ انتشار: 1402/05/08 12:58
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد|
زمان انتشار كارت و برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز اعلام شد

پایگاه خبری عصرجهان-مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، زمان انتشار کارت ورود به جلسه و‌ برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲ را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، دکتر علیرضا کریمیان درباره برگزاری این آزمون گفت: کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ از روز دوشنبه ۹ مرداد ماه از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش منتشر می‌شود لذا داوطلبان برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای و یا اطلاعات ثبت‌نامی از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و بر اساس آدرس و زمان تعیین‌شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.
وی افزود: فرآیند برگزاری آزمون از ساعت‌ ۷:۳۰ صبح روز پنجشنبه 12 مرداد ماه آغاز می‌شود و برای حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینتِ کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از داوطلبان علاقه‌مند خواست به منظور کسب اطلاعات بیشتر اطلاعیه منتشر شده در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور را به دقت مطالعه کنند.

ایسنا هم در این خصوص به نقل از کریمیان مشاور رییس سازمان سنجش آموزش کشور نوشت:  نماینده سازمان سنجش آموزش کشور در روز چهارشنبه به تاریخ  ۱۱ مرداد  صبح از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰ در واحد رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. داوطلبانی که مشکلی در اطلاعات هویتی خود مشاهده کردند می توانند به نماینده رفع نقص کارت مراجعه کنند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی شود، لازم است با مراجعه به درگاه این سازمان و ورود به سیستم پاسخگویی اینترنتی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت‌نام اقدام نماید. همچنین این امکان برای داوطلبانی فراهم است که در سیستم پاسخگویی عضو باشند. لذا ضرورت دارد داوطلبانی که اطلاعات فوق را مفقود نموده‌اند با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام کنند.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*