اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
309159
تاریخ انتشار: 1402/06/13 16:39
با اعلام AFC تیم‌های ایرانی و عربستانی در تمامی رده‌های ملی و باشگاهی در خانه از هم پذیرایی خواهند کرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد دیدارهای رو در روی تیم‌های باشگاهی ایران و عربستان از این پس به صورت رفت و برگشت و در زمین خودی برگزار می‌شود.

این اتفاق در حالی است که دیدارهای نمایندگان ایران و عربستان در چند سال اخیر در زمین بی‌طرف انجام می‌شد. با توجه به این موضوع دیدار نمایندگان ایران در آسیا برابر تیم‌های عربستانی در خانه انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا در بیانیه AFC آمده است: کنفدراسیون فوتبال آسیا خوشحال است که اعلام کند که تمامی رقابت‌ها بین باشگاه‌ها و تیم‌های ملی ایران و عربستان به صورت رفت و برگشت خواهد بود. 

پیشرفت مثبتی بعد از یک موافقت پیشگامانه بین فدراسیون‌های فوتبال ایران و عربستان صورت گرفت و به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شد. قبل از توافق امروز بین این دو فدراسیون، تمام بازی‌ها بین تیم‌های باشگاهی و ملی قرار بود در زمین ثالث برگزار شود.

کنفدراسیون فوتبال آسیا از این اقدام تاریخی که مسئولیت پذیری و تعهد دو فدراسیون فوتبال را برای رشد همکاری‌ها بین جامعه فوتبالی دو کشور در پی دارد استقبال می‌کند.

بر این اساس باشگاه‌های دو کشور بازی‌های خودشان را در زمین خود میزبانی خواهند کرد که این امر باعث می‌شود هواداران و بازیکنان تجربه حضور هیجان‌انگیزی را داشته باشند.

هواداران پرشور عربستان و ایران و آسیا می‌توانند اکنون منتظر صفحه جدیدی از فوتبال باشگاهی و ملی باشند و تیم‌های ایران و عربستان زیر سایه روحیه ورزشی با هم رقابت می‌کنند. 

با برگزاری بازی‌ها به صورت رفت و برگشت در لیگ قهرمانان آسیا، بازی‌ها ۱۹ سپتامبر آغاز می‌شود. کنفدراسیون فوتبال آسیا کاملا متعهد به برقراری امنیت تمام افراد در این بازی‌هاست تا موافقت لازم کمیته‌های مرتبط AFC را نیز کسب کند.

ایسناکانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*