اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
310324
تاریخ انتشار: 1403/02/19 10:04
در دیگر دیدار برگشت نیمه نهایی فردا - چهارشنبه - بایرن مونیخ و رئال مادرید در اسپانیا مقابل هم قرار خواهند گرفت تا فرضیه یک فینال تمام آلمانی به مرز واقعیت نزدیک شود.

تیم فوتبال بورسیا دورتموند آلمان توانست با تکرار پیروزی یک بر صفر دیدار رفت، پاری سن ژرمن فرانسه را در خانه خود شکست دهد و نخستین فینالیست لیگ قهرمانان اروپا امسال شود.

دو تیم دیدار برگشت نیمه‌نهایی را در پاریس برگزار کردند و در حالی که از همان دقایق نخست پاری‌سن‌ژرمن با تکیه به فوق‌ستاره‌های خود چون امباپه و دمبله، به دنبال باز کردن دروازه بورسیا دورتموند بود، نتوانست دفاع منظم و گروهی این تیم را تسلیم کند و در نیمه دوم با دریافت یک گل، در مجموع ۲ بر صفر شکست خورد.

دقایق پایانی این مسابقه بسیار مهیج شد به طوری که پاری‌سی‌ها بارها تا مرز فروریختن دروازه دورتموند پیش رفتند اما هر بار با دفاع محکم و تیر دروازه روبرو شدند تا در نهایت تسلیم زردپوشان شوند.

در دیگر دیدار برگشت نیمه نهایی فردا - چهارشنبه - بایرن مونیخ و رئال مادرید در اسپانیا مقابل هم قرار خواهند گرفت تا فرضیه یک فینال تمام آلمانی به مرز واقعیت نزدیک شود.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*