اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
310332
تاریخ انتشار: 1403/02/13 11:06
ضمنا اضافه می‌نماید تبلیغات انتخاباتی از روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ آغاز می‌گردد و تا ۲۴ ساعت قبل از شروع أخذ رأی ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان، در اجرای ماده ۴۲ آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های آن، بدینوسیله اسامی و مشخصات(کد انتخاباتی) نامزدهای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی این حوزه انتخابیه به شرح زير اعلام می‌دارد:

🔸️ ۱- ابراهیم متینیان با کد ۱۱
🔸️ ۲- امیرحسین نظری با کد ۲۲

🔻ضمنا اضافه می‌نماید تبلیغات انتخاباتی از روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ آغاز می‌گردد و تا ۲۴ ساعت قبل از شروع أخذ رأی ادامه خواهد داشت.

پیش بینی تمهیدات و تدابیر امنیتی و انتظامی برای برگزاری سالم و قانونمند انتخابات مرحله دوم

🎙 معاون امنیتی استان و نماینده_ویژه استاندار در انتخابات دور دوم حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر در گفت و گو با روابط عمومی فرمانداری رامهرمز:تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات با رعایت اصل بی طرفی و قانون مداری تواَم با امنیت پایدار در دور دوم انتخابات اندیشیده شده است، وی افزود یکی از مظاهر نظام مقدس جمهوری اسلامی رجوع به آرای عمومی از طریق ساز و کار برگزاری انتخابات می‌باشد، لذا تدابیر لازم برای ارتقاء سلامت انتخابات از طریق تغییر در اعضاء شعب رای و انتخاب نفرات غیربومی ، کنترل و برخورد مقتدر با عناصر فعال در زمینه تخلفات انتخاباتی اعم از خرید و فروش رای، تحریک افکار عمومی، تحریک گسل‌های قومیتی و... داشته اند در دستور کار ستاد امنیت انتخابات استان است.
🔹️دکتر حیاتی همچنین هشدار دادند: افرادی که به دنبال تهییج اجتماعی از طریق زیر سوال بردن اعتبار انتخابات باشند تحت رصد و اشراف کامل اطلاعاتی ستادهای امنیتی و انتظامی قرار دارند و در صورت ارتکاب خطا، بشدت با این افراد برخورد خواهد شد.

🔸️وی همچنین خطاب به همه کنشگران سیاسی مخصوصا فعالان فضای_مجازی ضمن تذکر بر رعایت اخلاق این نکته را یادآور شدند که محدوده فعالیت این افراد مدار قانون است و احدی اجازه اقدامات تخریبی، تشویش اذهان عمومی و رفتارهای مُخل امنیت روانی مردم را ندارد و در صورت بروز چنین فعالیت‌هایی برخورد ستاد امنیت انتخابات استان شدید خواهد بود.

🟢 دکتر حیاتی در پایان خطاب به روسای ستادهای انتخاباتی و هوادارن کاندیدا تذکر دادند که با تکیه بر ظرفیت‌های قانونی اقدام به تبلیغ انتخاباتی انجام دهند و از رویه‌های غیرقانونی از جمله راه انداختن کارناوال‌های تبلیغاتی، تجمعات غیرمجاز و امثالهم پرهیز نمایند.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*