اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
310350
تاریخ انتشار: 1403/02/24 17:35
پس از تاکیدات مکرر و مستمر اقشار مختلف مردم و بررسی های صورت گرفته و براساس مدارک و مستندات متقن به این نتیجه رسیدم لایحه اعتراضی خود را برای بررسی ابهامات و تخلفات صورت گرفته در فرایند برگزاری انتخابات را در موعد مقرر ثبت نمایم

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان؛ امیر حسین نظری در دور دوم حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر با فاصله اندکی از ابراهیم متینیان پیشی گرفت.

متینیان در شب انتخابات به دیدار نماینده منتخب رفت و به وی عرض تبریگفت و از طرفدارانش خواست که نتیجه انتخابات را بپذیرند بسیاری گفتند این واکنش متینیان بجهت حفظ آرامش و امنیت شهروندان بود چراکه واکنش های احساسی ممکن بود شهر را آبستن حوادث ناگواری کند

اما پس از آرام شدن اوضاع ابراهیم متینیان به تاریخ ۲۳ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ لایحه اعتراضی خود را برای بررسی ابهامات و تخلفات صورت گرفته در فرایند برگزاری انتخابات را ثبت کرد

متن پیام منتشره منتسب به متینیان به شرح زیر است

*بسم الله الرحمن الرحیم*

انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی نماد مردمسالاری دینی است و همواره با شور و شعور مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی، تحسین جهانیان را بر می انگیزد.

وظیفه خود میدانم از حضور مردم ولایتمدار رامهرمز و رامشیر و خلق حماسه کم نظیرشان در دور دوم انتخابات دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر نمایم.

لازم میدانم به استحضار مردم نجیب حوزه انتخابیه برسانم ضمن احترام به متولیان برگزاری انتخابات و رقیب محترم، پس از تاکیدات مکرر و مستمر اقشار مختلف مردم و بررسی های صورت گرفته و براساس مدارک و مستندات متقن به این نتیجه رسیدم لایحه اعتراضی خود را برای بررسی ابهامات و تخلفات صورت گرفته در فرایند برگزاری انتخابات را در موعد مقرر ثبت نموده و تا حصول نتیجه نهایی طبق موازین قانونی با رعایت همه جوانب اخلاقی و در چارچوب آئین نامه ها و ضوابط پیش بینی شده قانونی پیگیری های لازم را داشته باشیم.

امید است همه ما در نهایت مطیع قانون بوده و هر آنچه نتیجه بررسی های دقیق کارشناسی مراجع قانونی خواهد بود را با جان پذیرا باشیم.

ضرورت دارد تاکید داشته باشم تنها مر قانون ملاک عمل خواهد بود و هرگونه اظهار نظر و اقدام خلاف اخلاق و قانون از جانب هر شخص و گروهی مذموم می باشد.

حاج ابراهیم متینیان

۲۳ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲کانال تلگرام عصر جهان


مرتضی خیرالهی
|
Iran
|
1403/02/25 03:29
  +0

  -0
پاسخ
درخواست مجدد شمارش آرا،دستگاههای جعل تعرفه گرفته شده و چندین هزار تعرفه تقلبی که کاندید مورد نظر داشت
ورود پولهای میلیاردی
از طریق دستگاههای مختلف خصوصا ال سی هابی که باز شد و حواله میلگرد به طور غیر قانونی در اختیار آقای قاسمی قرار گرفت ،........... پیمانکار معروف کاندید مورد نظر
ورود پولها و کشیدن چک های میلیاردی برای افراد مورد نظر برای خرید
امرالله رضازاده
|
Iran
|
1403/02/25 03:33
  +0

  -0
پاسخ
به جد خواهان شفاف سازی انتخابات رامهرمز و رامشیر هستیم
حبیب اله مهمدی کیا
|
Iran
|
1403/02/25 03:35
  +0

  -0
پاسخ
عالی حق مردم شریف را با شفاف سازی هر چه تمام تر لحاظ کنید و نگذارید افرادی سود طلب 4 الی 8 سال حق عمومی مردم را به جیب بزنن.
حال مردم و معیشت مردم خوب نیست
این مردم دزد انتخاب نکردند

با تشکر از حاج متینیان و همچنین اعضای محترم شورای نگهبان
مهسا مردان پور
|
Iran
|
1403/02/26 14:59
  +0

  -0
پاسخ
#شفافیت_آرای_رامهرمز_رامشیر #شفافیت_آرای_رامهرمز_رامشیر #شفافیت_آرای_رامهرمز_رامشیر
مهسا مردان پور
|
Iran
|
1403/02/26 15:00
  +0

  -0
پاسخ
ی حق مردم شریف را با شفاف سازی هر چه تمام تر لحاظ کنید و نگذارید افرادی سود طلب 4 الی 8 سال حق عمومی مردم را به جیب بزنن.
حال مردم و معیشت مردم خوب نیست
این مردم دزد انتخاب نکردند

با تشکر از حاج متینیان و همچنین اعضای محترم شورای نگهبان

ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*