اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
310357
تاریخ انتشار: 1403/02/27 22:02
سهیل مهدی ریاست کمیته مسابقات سازمان لیگ و خداداد افشاریان ریاست کمیته داوران از مسئولیت‌های خود برکنار شدند.

پایگاه خبری عصرجهان -طی هفته اخیر ابعاد جدیدی از پرونده فساد در باشگاه مس رفسنجان که مربوط به سال 1400 بود افشا شد. بعد از افشای این اطلاعات، مشخص شد که چند نفر از مدیران سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و یکی از فعالان رسانه‌ای برای پاسخگویی درباره این فساد به دادگاهی در شهر کرمان احضار شده‌اند.


خداداد افشاریان نگارش استعفائی از جنس برکناری خطاب به ریاست محترم فدراسیون فوتبال نوشت: نظر به ادعاهای مطروحه علیه اینجانب و با وجود اینکه موضوع فعلا در دست بررسی و رسیدگی است و هنوز هیچ گونه ادعایی علیه اینجانب به اثبات نرسیده است اما به منظور جلوگیری از ایجاد حاشیه و‌التهاب برای فدراسیون فوتبال خواهشمنداست با کناره گیری اینجانب از مسوولیت ریاست کمیته دا‌وران تا تعیین تکلیف نهایی و اتخاذ تصمیم مراجع محترم قضایی موافقت فرمایید.
سایت رسمی فدراسیون فوتبال ئر این خصوص نوشت: با حکم مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، دانیال مرادی به طور موقت عهده دار مسئولیت امور مرتبط کمیته داوران تا تعیین سرپرست برای این کمیته شد.
همچنین با حکم رئیس سازمان لیگ فوتبال، محمدرضا کشوری فرد،عهده دار وظایف کمیته مسابقات سازمان لیگ شد.
شایان ذکر است پیش از این خداداد افشاریان و سهیل مهدی عهده‌دار ریاست کمیته داوران و ریاست کمیته مسابقات سازمان لیگ بودند.



کانال تلگرام عصر جهان



ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*