اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
64043
تاریخ انتشار: 1395/07/27 01:52
مرد جوان ادعا می کند همسرش به جای خوردن قرص ضدبارداری قرص متادون خورده و به کام مرگ فرو رفته است.

عصرجهان-ساعت 5:40 سحرگاه روز- دوشنبه - ماموران کلانتری 142 کن در تماس تیم های امدادی اورژانس از مرگ مرموز زن جوانی در خانه اش خبر دادند.
بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری با حضور در محل پی بردند که دقایقی قبل شوهر این زن در تماس با امدادگران اورژانس از سخت نفس کشیدن همسرش خبر داده و زمانیکه تیم پزشکی به خانه این مرد مراجعه می کند متوجه مرگ زن جوان می شوند.
در این مرحله تیمی ازماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس سجاد منافی آذر از شعبه سوم دادسرای امور جنایی برای افشاگری راز مرگ زن جوان پای در صحنه جرم گذاشتند و بازپرس ویژه قتل پس از بررسی های نخست دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر کرد و شوهر مقتول برای تحقیقات بیشتر دستگیر شد.


این مرد ساعت 10 صبح دوشنبه در شعبه سوم دادسرای امور جنایی به بازپرس منافی آذر گفت: چند سالی بود که اعتیاد داشتم اما به خاطر همسر و فرزندم تصمیم به ترک کردن گرفتم و مدتی بود که برای درمان قرص متادون مصرف می کردم.
وی افزود: روز گذشته زمانیکه از محل کارم به خانه برمی گشتم همسرم با من تماس گرفت و خواست تا برایش قرص ضدبارداری بخرم اما فراموش کردم و ساعت 8 شب بود که به خانه رسیدم.
مرد جوان ادامه داد: داخل جیب لباسم 2 عدد قرص متادون بود و پس از خوردن شام همسرم ادعا کرد که قرص خورده است و می خوابد و از من خواست تا از بچه مان مراقبت کنم.
ساعت 2 بامداد بود که با صدای گریه بچه ام از خواب بیدار شدم و دیدم زنم به سختی نفس می کشد که از ترس ابتدا با یکی از آشنایانمان تماس گرفتم و پس از مراجعه او به امدادگران اورژانس زنگ زدم و درخواست کمک کردم اما وقتی پزشکان به خانه آمدند از مرگ همسر اطلاع دادند.
وی گفت: پس از مرگ همسرم وقتی به سراغ قرص های داخل جیبم رفتم متوجه شدم که قرص ها نیست و احتمال می دهم همسرم آنها را با فرض اینکه قرص ضدبارداری است خورده و به کام مرگ فرو رفته است.
بنا به این گزارش، بازپرس منافی آذر با توجه به اظهارات مرد جوان ، وی را آزاد کرد و دستور داد تا زمان اعلام نظریه پزشکی قانونی از تهران خارج نشود و تحقیقات فنی در این راستا ادامه دارد.
منبع/رکنا


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*