اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
7416
تاریخ انتشار: 1394/08/16 20:13
هانا یک ماه پس از مرگ دلخراش همسرش، خود را به دار آویخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرجهان،ویلیام،شوهر این دختر، در خیابانی در لنکشایر جنوبی توسط یک فراری از زندان مورد اصابت گلوله قرار میگیرد و به قتل می رسد.او در حالی به قتل رسید که تنها یک ماه از ازدواجش با هانا می گذشت.همسرش نیز که زندگی را بدون ویلیام برای خود تمام شده می دانست، تصمیم به خودکشی گرفت.

براساس گزارش پلیس؛ هانا دختر 21 ساله است که بعد از حادثه خیابان لنکشایر جنوبی که برای ویلیام اتفاق افتاد،خود را به دار آویخت. این در حالیست که پدر هانا هرگونه خودکشی را رد می کند. اما شواهد پزشکی قانونی اذعان از خودکشی و به دار آویخته شدن هانا دارد.

در تحقیاقت گسترده تر پلیس مشخص شد؛ هانا قبل از مرگ ویلیام دچار افسردگی شده بود و حتی مدتی تحت نظر روانپزشک، دوره درمان را سپری میکرد.به همین علت مرگ همسرش، زندگی او را بیش از انتظار مختل کرد. به علاوه اینکه او در این اواخر در دانشگاه نیز درگیری هایی با دیگر دوستانش داشت که چند مورد از آنها به بیمارستان هم کشید.

پلیس لنکشایر جنوبی در پایان گفت: تراژدی غم انگیز خودکشی هانا به علت از دست دادن همسرش، تلاش پلیس را بیش از پیش برای یافتن قاتل ویلیام مصر کرد، مجرمی که حالا  دلیل مرگ دو تن شده است. ما نتیجه تحقیقات را به مردم گزارش خواهیم کرد.


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*