اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
74295
تاریخ انتشار: 1395/08/07 16:05
دختر وپسر جوانی که برای پیاده روی به ساحل رودخانه نیل رفته بودند، مورد حمله سه مرد قرار گرفته و پس از تجاوز به قتل رسیدند.

به گزارش عصرجهان و به نقل از جام و جم آنلاین، حسام العشماوی، رئیس پلیس Police بولاق ابوالعلا، در تایید این خبر تشریح کرد: براساس اطلاعات بدست آمده سه کارگر پس از اینکه پسر و دختر جوان را دام انداختند وبه دختر تجاوز Rape کردند، سپس آن هارا به قتل Murder رساندند و به داخل رود نیل انداختند.
بلافاصله پس ازاین حادثه Incident یک تیم تحقیقاتی توسط سرتیپ عطا، رئیس کاراگاهان شمال برای دستگیری مجرمان و پیگیری این پرونده تشکیل شد.


طبق تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که دختر و پسر جوان برای پیاده روی به ساحل رودخانه نیل رفته بودند و در مسیر پیاده روی سه کارگر مقابل ساختمان متروکه ای برای آن ها مزاحمت ایجاد می کنند، سپس پسر جوان با دو نفر از کارگران درگیری لفظی می کند اما به ناگهان نفر سوم از پشت به پسرجوان چاقو می زنند، سپس نوبت به دختر جوان می رسد، آن سه پس از اینکه به دختر تجاوز می کنند او را می کشند و جسد او و پسر جوان را به داخل رود نیل انداختند.
رئیس پلیس فورا دستور به بررسی تمام گزارشات برای شناسایی مشخصات آن سه نفر داد. البته جسد دختر و پسر هنوز از رودخانه استخراج نشده است. در نهایت متهمان دستگیر و پس از اعتراف به جنایت Crime به دادستان ارجاع داده می شوند.

برچسب ها:
تجاوز ؛

بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*