1403/04/29 00:13


309058
تاریخ انتشار: 1402/05/17 01:56
باشگاه تاتنهام با مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو به توافق شخصی دست یافت.

در روزهای اخیر رسانه‌های پرتغالی و انگلیسی گزارش داده بودند که باشگاه تاتنهام که خود را آماده جدایی هری کین می‌کند، به طور جدی وارد مذاکره با پورتو برای جذب مهدی طارمی شده است.حالا نیکولو اسکیرا خبرنگار سرشناس ایتالیایی خبر می‌دهد که این مهاجم ایرانی با تاتنهام برای عقد قراردادی تا پایان ماه ژوئن 2026 به توافق رسیده است.طبق ادعای اسکیرا، مذاکرات دو باشگاه تاتنهام و پورتو برسر رسیدن به توافق برای انتقال این مهاجم 30 ساله به جمع اسپرز در ازای 25 میلیون یورو در جریان است. در سوی دیگر بایرن مونیخ به طور جدی به دنبال جذب هری کین 29 ساله است که او هم تنها یک فصل دیگر با اسپرز قرارداد دارد.

این خبرنگار ایتالیایی اخیراً خبر داده بود که ژرژ مندز مدیر برنامه سرشناس روی انتقال مهدی طارمی در حال کار کردن است، بازیکنی که می‌تواند پورتو را در این تابستان ترک کند. تاتنهام نسبت به جذب آقای گل فصل گذشته لیگ برتر پرتغال علاقه‌مند است و به همین خاطر مذاکرات با این بازیکن و باشگاه پورتو را آغاز کرده است. اسکیرا مدعی شده بود که طارمی از تاتنهام قراردادی سه ساله با قابلیت تمدید برای سال چهارم خواسته بود.

طارمی که وارد سال پایانی قراردادش با پورتو شده، فصل گذشته با به ثمر رساندن 22 گل عنوان آقای گلی لیگ برتر پرتغال را از آن خود کرد. او در سه فصل اخیر آمار 80 گل‌ زده و 49 پاس‌گل در 147 بازی را در این تیم پرتغالی از خود بر جای گذاشته است.
Copy Right 2013 Artmis.ORG