اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
304802
تاریخ انتشار: 1400/12/20 20:51
خلیلیان استاندار خوزستان نسبت به اعتبارات سفر حجت‌الاسلام رئیسی رئیس جمهور محترم در خصوص توزیع اعتبارات بین شهرستان های استان، محرومیت ،سرانه مردمی نفت شفاف سازی کند.

پایگاه خبری عصرجهان-حاج ابراهیم متینیان در خصوص توزیع ناعادلانه اعتبارات، اظهار داشت: آنچه که مشخص است در مرکز استان خوزستان موضوعي بر مبناي اصول قسط و عدل وجود نداشته و در توزيع عادلانه اعتبارات يک نوع اجحاف انجام مي شود.
وي تصريح کرد: با توجه به اينکه نظامي داريم که بر پايه عدل و عدالت است اين موضوع زيبنده نيست، محل تقسيم اعتبارات تصور مبهمي ندارد و تخصيص آنها بايد انجام شود.
نماینده‌ی مردم شریف رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی، گفت: انتظار مردم بعد از ۴ دهه به سر آمده و مردم خواهان عدالت هستند، چیزی که تا به امروز محقق نشده و در اعتبارات حوزه انتخابیه مورد لحاظ قرار نگرفته است. تقسیم کلاسیک منابع و اعتبارات براساس جمعیت اگر ادامه داشته باشد، شاهد تثبیت تبعیض خواهیم بود، فریاد عدالتخواهی مردم را بشنوید.
متینیان ضمن انتقاد از توزیع ناعادلانه اعتبارات استانی گفت: در توزیع این اعتبارات حق این منطقه ضایع شده است. اما طـی سالیان متمادی حـق مسلم و واقعی این حوزه انتخابیه ادا نشده است.
وی عدم توجه جدی مسوولان به خصوص درتخصیص اعتبارات عمرانی به حوزه انتخابیه موجب شده که این شهرستان‌ها در یک محرومیت نسبی باقی بماند.
نماینده‌ی مردم شریف رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: متاسفانه در همه دولت‌ها استانداران توجه بیشتری به مراکز استان‌ها دارند.


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*