اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
309023
تاریخ انتشار: 1402/05/11 22:35
برای اولین بار در شبکه نمایش خانگی و به صورت اختصاصی در پلتفرم «تماشاخونه»، قسمت پیش درآمد (prequel) سریال «پدرگواردیولا» جمعه ساعت ۸ صبح پخش خواهد شد.

به‌ گزارش پایگاه خبری عصرجهان به نقل از افق تهران؛ قسمت پیش درآمد (prequel) یک سریال، درباره مرحله اولیه داستان ساخته شده که به ما می گوید قبل از سریال چه اتفاقاتی رخ داده است. گذشته شخصیت‌‌ها و شکل گیری اولیه داستان در پیش درآمد بازگو می شود. در تاریخ سینما این اتفاق مرسوم است و چندین فیلم با پیش درآمد عالی مانند «جنگ ستارگان»، «سیاره میمون‌ها» و «پدرخوانده ۲» وجود دارند. در قسمت صفر، نقطه شروع روایت پدرگواردیولا نمایش داده خواهد شد.

اولین قسمت از سریال «پدرگواردیولا» به کارگردانی و نویسندگی سعید نعمت اله و تهیه کنندگی محسن حیدری پنج شنبه ساعت ۸ صبح و قسمت پیش درآمد این سریال در همان ساعت جمعه ۱۳ مردادماه به صورت اختصاصی و رایگان از پلتفرم «تماشاخونه» پخش خواهد شد.

در این سریال بازیگرانی چون  ستاره اسکندری، امیرمهدی ژوله، علیرضا خمسه، مرجانه گلچین، سیامک صفری، نسیم ادبی، نرگس محمدی، علی اوجی، مریم بوبانی، محمدرضا علیمردانی، امیریل ارجمند، فریبا نادری، مسعود شریف، داریوش سلیمی، محمدرضا هاشمی، مصطفی حبیبی منش، سارا محمدی و با حضور  پریوش نظریه، مهدی سلطانی، سارا خوئینی ها، آرش و مسیح عدل پرور و با معرفی النا حیدری، علیرضا اسلام پناه و با هنرمندی مهران مدیری به ایفای نقش پرداخته اند.

سریال «پدر گواردیولا» به کارگردانی سعید نعمت اله و تهیه کنندگی محسن حیدری از ۱۲ مردادماه، هر پنج شنبه ساعت ۸ صبح به صورت اختصاصی و رایگان از پلتفرم «تماشاخونه» پخش خواهد شد.

برچسب ها:
افق تهران ؛

بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*