اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
74297
تاریخ انتشار: 1395/08/07 16:12
سه مرد جوان دختر 28 ساله را با خودروی کیا سراتو دزدیدند و به او تجاوز کردند.

به گزارش عصرجهان و  به نقل از رکنا، شهر طوخ مصر شاهد جنایت Crime هولناکی توسط سه پسر جوان بود. به گفته شاهدان این سه پسر دختر جوان را به زور و با تهدید اسلحه به داخل خودروی کیا سراتو بردند.
سرهنگ عبدالفتاح، رئیس فرماندهی پلیس Police شهر طوخ در تشریح این حادثه Incident اذعان کرد: چند روز قبل پیامی از یک خانوم به ما رسید که طبق آن زن از سه پسر جوان شکایت داشت و گفت سه پسر جوان پس از دزیدن و انتقال وی به یک آپارتمان به نوبت به او تجاوز Rape کردند و پس از اینکه نیت شوم شان را عملی کردند از دختر قربانی روی کاغذی امضا گرفتند که بر اساس آن دختر جوان خودش به آپارتمان مذکور آمده و به او تعرضی نشده است، سپس دختر آسیب دیده را رها کردند و فرار Escape کرد. قربانی این حادثه یک دختر 28 ساله است که دارای لیسانس حقوق است.
رئیس فرماندهی پلیس شهر طوخ خاطرنشان کرد: بلافاصله تحقیقات گسترده را آغاز کردیم و با شهادت همسایه های آپارتمانی که در آن به قربانی تعرض کرده بودند موفق به دستگیری این سه جوان شدیم. نام یکی از آن ها قندیل است که 29 سال سن دارد و بیکار است، نام دیگری محمود است که 29 سال سن دارد و همان فردی است که دختر جوان را به زور به داخل خودرو مذکور برد و در آخر هانی 36 ساله که صاحب یک کارگاه جوشکاری است و همان فردی است که پس از تجاوز به قربانی از او برای رفع اتهام تحت فشار و زور امضا گرفت.
متهمان به این جنایت Crime اعتراف کردند. در حال حاضر این پرونده برای محاکمه متهمان در دادستانی عمومی در حال بررسی است.


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*